Tribün Kıbrıs


Tatar: Futbol gibi tutkuyla izlenen etkinlik aksadıTatar: Futbol gibi tutkuyla izlenen etkinlik aksadı
348 views
24 Eylül 2020 - 20:10

 

 

Ersin Tatar, Türk Ocağı, Doğan Türk Birliği ve Girne Halk Evi spor kulüplerini ziyaretinde “Dünya daha önce yaşamadığı bir süreci yaşıyor. Futbol gibi tutkuyla izlenen etkinlik de aksadı.” açıklamasını yaptı

 

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı adayı, Başbakan Ersin Tatar, Girne’de Girne kulüpleri Türk Ocağı (TOL), Doğan Türk Birliği (DTB) ve Girne Halk Evi (GHE) spor kulüplerini ziyaret ederek, yöneticilerle sohbet edip, görüşlerini dinledi.

Ersin Tatar, Yenicami (YAK) başkanlığı döneminde, birçok futbolsever ve spor adamı ile yakın ilişki kurduğunu anımsatarak, bu dostlukların sürmesinden mutlu olduğunu söyledi.

Ersin Tatar, Cumhurbaşkanlığı döneminde insanlık dışı spor ambargosuna karşı etkin çalışmalar yapacaklarını belirtirken, gençliğe sahip çıkmada, spor kulüplerinin önemine vurgu yaptı. Pandeminin sporu da vurduğuna işaret eden Tatar, yeni sezonun planlanmasında spor kulüplerinin zorlanmakta olduklarını gördüklerini belirtti.

Tatar, “Tüm dünya daha önce yaşamadığı bir süreci yaşıyor. Sağlık önlemlerine paralel ekonomik önlemler diğer yanda da spor gibi, futbol gibi tutkuyla izlenen etkinliklerin aksaması var. Hep birlikte bu süreci aşacağız. Sizlerden alacağımız görüşleri de değerlendireceğiz” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.