Tribün KıbrısDörtyol kamptan memnunDörtyol kamptan memnun
226 views
19 Ocak 2022 - 14:58

 

 

SFC Dörtyol’da 2. hazırlık dönemi kamp çalışmalarını tamamlarken, kamp programı çerçevesinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde çift antrenman yapıldı

 

Birinci Ligde ilk devreyi lider tamamlayan SFC Dörtyol’da 2. hazırlık dönemi kamp çalışmaları tamamlandı.

SFC Dörtyol’un 14 – 17 Ocak tarihleri arasında Acapulco Resort Convention Spa Hotel’de gerçekleştirilen kamp çalışmaları oldukça güzel ortamda verimli bir şekilde geçti. Dört günlük kamp programı çerçevesinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde çift antrenman yapan SFC Dörtyol, Lefke ile de bir hazırlık maçı yaptı. Antrenmanların dışında yönetici, teknik kadro ve futbolcuların çok iyi diyalog kurmaları, birliktelik ve arkadaşlık bağlarını geliştirmeleri moral motivasyon açısından da önemli oldu.

Ligin ikinci devresine yönelik yapılan hazırlıklara ara vermeden devam eden SFC Dörtyol bugün (19 Ocak Çarşamba) İncirli ile yapılacak hazırlık maçı yapacak. Maç sonrasında SFC Direktörü Rifat Berkel tarafından futbolculara moral yemeği verilecek.

2.hazırlık dönemi son etap çalışması 21 Ocak Cuma akşamı yapılacak antrenmanla sona erecek. 22 Ocak Cumartesi günü Çanakkale ile yapılacak son hazırlık maçı ile çalışmalarını tamamlayacak olan SFC Dörtyol ikinci devre ilk maçı olan Çetinkaya karşılaşması hazırlıklarına, 24 Ocak Pazartesi’nden itibaren başlayacak.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.