Tribün KıbrısYaşar: KKTC’de badmintonun gelişmesi bizleri mutlu ettiYaşar: KKTC’de badmintonun gelişmesi bizleri mutlu etti
243 views
24 Ocak 2022 - 9:45

 

 

Mustafa Yaşar, “KKTC’de antrenör, sporcu ve hakem sayılarının hızla artması, badminton sporunun gelişmesi ve yaygınlaşmasını görmek bizleri mutlu etti.” açıklamasını yaptı

 

Badminton Federasyonu tarafından organize edilen Badminton Hakemlik ve Antrenörlük Kursları geçtiğimiz hafta tamamlanmıştı.

Teorik derslerin ardından, Türkiye Badminton Federasyonu tarafından görevlendirilen eğitmenlerle gerçekleştirilen uygulamalı derslerle, kurslar sona ererken hakemlik kursu için adamıza gelen Türkiye Badminton Federasyonu MHK Başkanı Mustafa Yaşar ile antrenörlük kursu için ülkemize gelen TC Milli Takım antrenörleri Seyit Ali Yazgan ve Sinan Er adadan ayrıldılar. Kursun bitimi sonrasında açıklama yapan Türkiye Badminton Federasyonu MHK Başkanı Mustafa Yaşar şunları söyledi:

“Türkiye Badminton Federasyonu başkanımız Murat Özmekik’in destekleri ve oluruyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapmış olduğumuz Aday Hakem ve Antrenörlük Kursumuza pandemi dönemi olmasına rağmen yoğun bir katılım oldu.

KKTC’de antrenör, sporcu ve hakem sayılarının hızla artması, badminton sporunun gelişmesi ve yaygınlaşmasını görmek bizleri mutlu etti.

Ülkesinde sporun gelişmesi için gece gündüz özverili bir şekilde çalışan, emek veren KKTC Badminton Federasyonu başkanı kıymetli dostum Fırat Deniz ve kursiyerlerimize yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.”

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.