Tribün Kıbrıs
Voleybolda Yıldızlarımız, Türkiye Şampiyonasında mücadele edecekler
Voleybolda Yıldızlarımız, Türkiye Şampiyonasında mücadele edecekler
97 views
04 Nisan 2024 - 8:36

 

 

Voleybol Yıldız Kız ve Voleybol Yıldız Erkek Takımlarımız Mersin’de düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasında mücadele edecekler

 

Voleybol Federasyonu tarafından oluşturulan Yıldız Kız ve Yıldız Erkek Takımlarımız, Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Mersin’de düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasında mücadele edecekler.

4 – 7 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası Grup Eleme Müsabakalarına katılacak olan Voleybol Yıldız Kız ve Voleybol Yıldız Erkek Takımlarımız bu sabah hava yolu ile Adana ya gittiler. Takımlarımız, Adana’dan Mersin’e geçecekler.

Voleybol Yıldız Kız Takımımız grubunda Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye temsilcileri ile mücadele edecek. Yıldız Erkek Takımımızın grubunda Kayseri, Nevşehir, Aksaray ve Mersin temsilcileri bulunuyor.

4 Nisan saat 18.00 de yapılacak olan teknik toplantıda müsabaka sırası için kura çekimi yapılacak. Kura çekimi sonrasında takımlarımızın maç programı belli olacak.

Voleybol Yıldız Kız Takımı antrenörlüğünü Kemal Derebey, yardımcı antrenörlüğünü Özkan Eser yapacak. Voleybol Erkek Takımı antrenörlüğünü ise Erdinç Serdahoğulları yardımcı antrenörlük görevini Turgay Kurt yapacak. Kafilemiz 7 Nisan akşamı adaya dönecek.

 

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.