Tribün KıbrısUlaç: Su Sporları federasyonu başkanı, benimle iletişime dahi geçmediUlaç: Su Sporları federasyonu başkanı, benimle iletişime dahi geçmedi
71 views
12 Şubat 2024 - 18:04

 

 

Doğukan Ulaç, “Doğduğum, büyüdüğüm, yetiştiğim Kuzey Kıbrıs Su Sporları Federasyonu başkanımızın benimle bir iletişime geçip tebrik bile dahi etmemesi beni kırmış ve üzmüştür.” açıklamasını yaptı

Kocaeli – Gebze’de düzenlenen Türkiye Açıksu Yüzme Kış Şampiyonası’nda 10 km’de yarışan ve 01:53.22 derecesi ile genel klasmanda üçüncü, 20+ yaş grubunda ise ikinci olup Türkiye Milli Takımı’na girmeyi başarırken, 18 Mayıs’ta Avrupa Kupası ikinci ayağı olan İtalya’da düzenlenecek yarışmaya gitmeye hak kazanmıştı.

Milli sporcumuz Doğukan Ulaç bu başarısı sonrasında bir açıklama yaptı. Doğukan Ulaç’ın açıklaması şöyle:

“Ülkemi (KKTC’yi) ve Türkiye’yi en güzel şekilde temsil etmeye çalışıyorum, etmeye de devam edeceğim.

Türkiye Açıksu Yüzme Kış Şampiyonası yarışması ile birlikte 3. sefer Türkiye Milli Takımına seçildim. Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, bütün milletvekillerimiz ve muhalefet başkanları, Spor Dairesi Müdürü ve Spordan Sorumlu Müsteşarımız, KKTC Milli Olimpiyat Komitesi başkanı, yöneticilerimiz ve diğer federasyonlardan başkanlar ve yöneticiler benimle iletişime geçip beni tebrik ettiler. Bunun için teşekkür ederim.

Fakat doğduğum, büyüdüğüm, yetiştiğim Kuzey Kıbrıs Su Sporları Federasyonu başkanımızın benimle bir iletişime geçip tebrik bile dahi etmemesi beni kırmış ve üzmüştür. Olaya profesyonel şekilde bakıp ben çalışmalarıma ve başarılarıma devam edeceğim.”

 

 

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.