Tribün Kıbrıs

Turunç kemeri adaya getirdiTurunç kemeri adaya getirdi
49 views
16 Mayıs 2022 - 13:54

 

 

Avrupa Şampiyonluk kemeri ile kemer sayısını ikiye çıkaran Metin Turunç, kemeri adaya getirdi

 

İstanbul’da 13 Mayıs akşamı Azeri rakibini nakavt ile mağlup eden ve Avrupa Şampiyonluk kemerini takan Metin Turunç, antrenörü Dindar Gölçek ile adaya döndü.

Avrupa Şampiyonluk kemeri ile kemer sayısını ikiye çıkaran Metin Turunç, başarısına bir yenisini eklemiş oldu. Milli Boksör Metin Turunç, olağanüstü bir atmosferde ringe çıktığını belirtirken, Avrupa Şampiyonluk kemerini kazandığını için çok mutlu olduğunu söyledi.

Ercan Havalimanında ayağının tozuyla yaptığı açıklamada çok mutlu ve gururlu olduğunu söyleyen Metin Turunç, güzel bir atmosferde yine güzel bir zafere imza attıklarını belirtirken, Avrupa Şampiyonluk kemerini kazanmanın inanılmaz mutluluk verici olduğunu ifade etti.

Hakettiğimiz bir başarı

Metin Turunç’un antrenörü Dindar Gölçek ise yaptığı açıklamada hak ederek geldikleri bir maçtan yine haklı bir galibiyetle ayrıldıklarını söyledi.

Avrupa Şampiyonluk kemeri ile ülkeye dönmenin inanılmaz bir mutluluk olduğunu belirten Gölçek, Metin’in performansının her geçen müsabaka daha da yukarıya çıktığını bununda sonuca yansıdığını ifade etti.
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.