Tribün Kıbrıs

Türkmenköy, Kahvecioğlu’na tepkili

Türkmenköy, Kahvecioğlu’na tepkili
365 views
05 Ekim 2020 - 23:06
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkmenköy yönetimi, Hasan Kahvecioğlu’nun yaklaşan seçimleri öncesinde Türkmenköy ile ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşıma büyük tepki gösterirken, “Kulübümüzü hiçbir siyasi tartışmanın içerisine karıştırmayın. Türkmenköy’ü bilmeyen tanımayan, kulübümüze zarar vermeye çalışan paylaşım yaptıran kişilere bunu hatırlatırız.” açıklamasını yaptı

Gazeteci Hasan Kahvecioğlu’nun yaklaşan Cumhurbaşkanlığıseçimleri öncesinde Türkmenköy Spor Kulübü ile ilgili sosyalmedyada yaptığı paylaşıma Türkmenköy Spor Kulübüyönetimi büyük tepki gösterdi.

Türkmenköy Spor Kulübü yönetiminin açıklaması şöyle:

Sosyal medyada Sn. Hasan Kahvecioğlu’nun yaptığı birpaylaşım üzerine açıklama gereği doğmuştur. Kulübümüzkurulduğu yıldan itibaren Türkmenköy’e, Türkmenköylüler’e, Mesarya’ya, Türkmenköy gençliğine, ülke sporuna hizmetetmeyi hedef olarak seçmiştir.

Biz Türkmenköy Aydın Spor Kulübü olarak köyümüzüngelecekteki gençlerine güzel bir spor tesisini miras bırakmakve onlara daha iyi şartlarda spor yapma imkanı sunmakhedefindeyiz. Hiç bir dönemde siyasi veya kişisel çıkarlarkulübüzün kapısından içeriye girememiştir. TürkmenköyAydın Spor Kulübü olarak, kulübümüze her dönemde çeşitliziyaretler gerçekleşmektedir. Bizi takip eden tüm camiamızdabunun farkındadır.

Sizlerden ricamız, kulübümüzü hiçbir siyasi tartışmanıniçerisine karıştırmayın. Çünkü bizler kulübümüzün, AiyosThomas ve Plataniskia’dan gelerek Mesarya’da harmanlananbu muhteşem birlikteliğin ilerki nesillere taşınmasıamacındayız.

Türkmenköy’ü bilmeyen tanımayan veya gündeme birşeylerçıkarıp kulübümüze zarar vermeye çalışan paylaşım yaptırankişilere bir kez daha hatırlatırız.


SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.