Tribün Kıbrıs
Tunalı ile Kösezade’ye , hak mahrumiyeti cezası
Tunalı ile Kösezade’ye , hak mahrumiyeti cezası
270 views
04 Mart 2022 - 12:43

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Disiplin Kurulu 26-27 Şubat 2022 tarihlerinde oynanan maçlarla ilgili toplandı. AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig, AKSA A2 Süper Lig, AKSA A2 1.Lig ve Turkcell U15 Ligi müsabakaları ile ilgili disiplin cezalarını görüşen kurul, Av. Gizem Bahri Soydan başkanlığında bir araya geldi.

AKSA 1. Lig müsabakasında ortaya çıkan saha olaylarından dolayı, Disiplin Kurulunun Ceran Tunalı ile Özkan Kösezade’nin aldığı karar şöyle:

ÇTSK Başkanı Ceran Tunalı önümüzdeki şahadeti değerlendirildiği zaman ÇTSK başkanı Ceran Tunalı’nınKTFF MD 41 ve 44’ün ihlali nedeni ile Kurulumuza sevk edilmiş olmasına rağmen bilhassa görüntüler incelendiği zaman ÇTSK Başkanı Ceran Tunalı’nın KTFF Disiplin Talimatı MD 45 ihlal etmesi nedeni ile KTFF Disiplin Talimatı MD 45 (b) uyarınca 45 gün hak mahrumiyeti cezası verilmesine oy birliği ile karar verilir.

 ÇTSK yöneticisi Özkan Kösezade’nin KTFF Disiplin Talimatı MD 45’in ihlal edilmesi nedeniyle madde 45 (B) uyarınca 30 gün hak mahrumiyeti ceza verilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.