Tribün KıbrısTulga’nın gururuTulga’nın gururu
474 views
24 Eylül 2020 - 13:19

40 yıl aradan sonra şampiyonluk yaşayan Karpaz ekibi Yeni Erenköy’de şampiyonluğun mutluluk ve gururu yaşanıyor. Cenk Şeren’in teknik adamlığında kazanılan şampiyonlukla ilgili kulüp başkanı Kufi Tulga şu açıklamaları yaptı:

 

“Tüm iyi dilekleriniz için teşekkürler .Hedefimiz şampiyonluktu. Hedefimize ulaştık. Yönetim kurulu arkadaşlarımı ve siz destekçilerimizi  canı gönülden kutlarım.

Ancak maalesef, bu uzun süreçte bize inanmayan ve hatta yolumuza taş koymaya çalışanlar oldu. Başarımızı kabullenmeyenlere inat futbolcularımızın isteği daha da arttı ve zafere ulaştı. Başarımızı istemeyenlerin olması , bize daha güç verir. Anlatılmaz bir duygu yaşadık. Çünkü çok emek verdik. Bunu hak ettik. Zor bir sezon oldu. Umarım gençlerimizi daha çok kenetler ve de birlik beraberliklerini daha ileriye taşırız.

Futbol bu dünyada en popüler spor dalıdır. Adamızın doğusunda, zor şartlarda imkânsızlıkların en çok olduğu tarafta, bizler bölgemizin, köyümüzün adını duyurmak için gençleri sahaya indiriyoruz. Bize mutluluk veren, gönüllülük isteyen bu aktiviteyi, gençlerimizi yeteneklerini sergilemeleri ve sağlıklı yaşamın sporla olduğunu ispatlamak için yapıyoruz. Ülkemizde pek değeri olmayan, liglerin en üstüne çıkmak için mücadele etmeliyiz. Bu da birlik beraberlik ve dayanışma ile olur. Bugün bize destek veren tüm Karpaz beldesi insanları ve hatta Mağusa ,Mesarya’da yaşayan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler. Tüm futbolcularımı ve hocalarımı canı gönülden tekrardan kutlarım.”

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.