Tribün KıbrısTörehan: Hedef ayakları üzerinde duran bir kulüpTörehan: Hedef ayakları üzerinde duran bir kulüp
387 views
28 Ocak 2022 - 9:35

 

 

Hakan Törehan, “Hedefimiz olan Süper Lige yükseleceğimize inanırım. Diğer hedefimiz ise Miracle Değirmenlik Spor Kulübünü kendi ayakları üzerinde duran bir yapıya kavuşturmaktır.” açıklamasını yaptı

 

Birinci Ligden, Süper Lige yükselme hedefinde olan Miracle Değirmenlik’te Ahmet Erbay’ın başkanlıktan istifası sonrasında Hakan Törehan oy birliği ile başkanlığa seçilmişti.

Miracle Değirmenlik’in yeni kulüp başkanı Hakan Törehan, başkan seçildikten sonra hedefleriyle ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Biz yönetim olarak göreve gelirken sportif başarı olarak hedefimizi Süper Lige yükselmek ve Süper Ligde kalıcı olmak olarak belirledik.

Lider Dörtyol ile aramızda da 6 puan fark vardır. Ancak henüz oynanmamış da 15 maçlık bir devre vardır. Çok iyi ve nokta transferler yaparak takımımızı güçlendirdik. Hedefimiz olan Süper Lige yükseleceğimize inanırım.

Bir diğer hedefimiz ise Miracle Değirmenlik Spor Kulübünü kendi ayakları üzerinde duran bir yapıya kavuşturmaktır. Bunu başaracak ekonomik – ticari bilgi ve deneyimimiz vardır. Bu hedefimiz doğrultusunda da çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.