Tribün Kıbrıs




Tekmeler Miroğlu anısına atıldı




Tekmeler Miroğlu anısına atıldı
157 views
28 Kasım 2022 - 15:16

 

 

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından geleneksel olarak organize edilen Dr. Salih Miroğlu Taekwondo Karate Budo Martıalarts (Kurash-Wushu ) müsabakaları Girne Avrasya Taek Wondo Merkezi’nde yapıldı

Yapılan müsabakalarda Girne Bölgesi Şampiyon olurken, ikinciliği Lefkoşa, üçüncülüğü Mağusa Bölgesi aldı. Müsabakaları Master Öykü Ergin, Açelya Ergin, Ana Tüysüz ve  Nehir Seringöz den oluşan hakem heyeti yönetti. Dereceye girenlere ödüllerini federasyon başkanı Senior Grand Master Gökbilen ve kulüp temsilcileri verdiler.

BAYANLAR KMUSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:      1.Gülşah Erfenike                   2.Defne Karam

2.Kategori:      1.Havin Yılmaz                      2.Enise Püsküllü                    3.Zehra Bilge Bayram

3.Kategori:      1.Zehra Naz Ağan                   2.Daria Shymushevska           3.Rojbin Özer

4.Kategori:      1.Bingül Özfaik                      2.Melis Kızıltaş                      3.Dua Rızwan Zaman

5.Kategori:      1.Melek Ünver                       2.Nursima Kara                      3.Kura Bah

6.Kategori:      1.Hira Kürekçi                       2.Aslı İpek Kara                     3.Zeynep Kürekçi

7.Kategori:      1.İklim Gürcan Ünver 2.Zeliha Arpacıoğlu               3.Hamide Kurtul

8.Katagori:      1.Nina Hordiienko                  2.Ada Doğan

9.Katagori:      1.Derin Karaca                       2.Miray Mafratoğlu                3.Alya Akgün

ERKEKLER MUSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:      1. Münür  Püsküllü                 2.Miran Kutlu İnce      3.Timur Özfaik

2.Kategori:      1. Fethi Özfaik            2.Yakup Kağan Dağ    3.Atlas Ersoy

3.Kategori:      1.Damir İnce                           2.Ali Ersoy                 3.Ahmet Alp Hapurcuoğlu

4.Kategori:      1.Barış Erfenike                     2.Mustafa Yalçın        3.Tibet Ulukut

5.Kategori:      1.Cem Akel                             2.Mateo Antwe           3.Esat Büyüksarı

6.Kategori:      1.Mohammed Ossenyim         2.Ali Arpacıoğlu

7.Kategori:      1.Arda Doğan                         2.İsmail Kaya Akgün

KARATE KATA SONUÇLARI:

1.Kategori:      1.Aren Ege Şahin                    2.Mustafa Direnç Yöney

2.Kategori:      1.Daniil Tyutyugın                  2.Roman Nikitin                     3.Georgi  Lobonai

3.Kategori:      1.Danial Olasanai                   2.Danial Shamsyev

4.Kategori:      1.Dana Balkhashyeva

5.Kategori:      1.Karolina Alpsaran

 








SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.