Tribün Kıbrıs
Tekçam ve Koç, Nehir ile Marko’yu kutladı
Tekçam ve Koç, Nehir ile Marko’yu kutladı
84 views
09 Nisan 2024 - 19:17

 

 

Mithat Tekçam ve Dursun Koç, Türkiye U17 Badminton Milli Takımı’na girme başarısı gösteren Nehir M. Deniz ve Marko D. Lesinger’i tebrik edip başarı dilediler

 

TC Gençlik ve Spor Bakanlığı KKTC Koordinatörü Mithat Tekçam ve KKTC Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Dursun Koç, Bursa’da 3 – 7 Nisan 2024 tarihinde düzenlenen Türkiye U17 Badminton Şampiyonası’nda mücadele eden ve Türkiye U17 Badminton Milli Takımı’na girme başarısı gösteren Nehir M. Deniz ve Marko D. Lesinger’i tebrik ettiler.

Badminton Federasyonu lokâlinde milli sporcular Nehir ve Marko ile bir araya gelen Mithat Tekçam ve Dursun Koç sporcuları ve federasyonu, elde ettikleri güzel başarılarından dolayı kutladılar.

Mithat Tekçam, ziyarette yaptığı konuşmada, Türkiye Milli Takımı’nda oynamanın gurur verici olduğunu söyleyerek, sporcuların ileride daha da başarılı olmaları temennisinde bulundu.

Dursun Koç, ziyarette yaptığı konuşmada sporcuların başarılarının tesadüf olmadığını, badminton sporuna desteklerinin süreceğini belirtirken, bu başarının badmintonun geleceği açısından da önemli olduğunu söyledi.

Ziyaret sonunda milli sporcularla hatıra fotoğrafı çeken Mithat Tekçam ile Dursun Koç, Nehir ve Marko’nun Türkiye Milli Takımı ile uluslararası turnuvalarda oynayacakları müsabakalarda Ay Yıldızlı formayı en iyi şekilde temsil edecekleri konusunda emin olduklarını belirtip, sporculara başarı dileklerinde bulundular.

 
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ozanköy düştü
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Taşkent lideri devirdi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Aslanköy aslanı Emre Turgut
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Elyeliler coştu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kartallar başardı
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.