Tribün KıbrısTatar’a, Fenerbahçe forması hediye edildiTatar’a, Fenerbahçe forması hediye edildi
382 views
22 Şubat 2022 - 8:26

 

 

Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı yönetimi ve sporcularını kabul eden Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a Fenerbahçe forması hediye edildi

 

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, devre arası kamp yapmak üzere ülkemize gelen Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı yönetimi ve sporcularını kabul etti.
Cumhurbaşkanı Tatar yaptığı konuşmada, Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı oyuncularını KKTC’de ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek kadınların da diğer alanlarda olduğu gibi futbolda da başarılı olabileceğini söyledi.
Çeşitli alanlarda Kıbrıs Türk sporcularının Türkiye takımlarında yer aldığını belirten Cumhurbaşkanı Tatar, spor ambargolarına değinerek Kıbrıslı Türklere uygulanan haksız izolasyonlara rağmen başarı gösteren yetenekli sporcularımızın olduğunu dile getirdi.

Katı bir siyasetle genç sporcularımızın spor ambargolarına maruz kaldığını ifade eden Cumhurbaşkanı Tatar; “Siyaset ayrı, insanlık ayrı. Türkiye’nin desteğiyle mücadelemize devam ediyoruz” dedi.
Cumhurbaşkanı Tatar, özellikle kadın futbol sporcularına ve tüm Fenerbahçe camiasına başarılar diledi.
Cumhurbaşkanı Tatar, eşi Sibel Tatar ile birlikte, Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı yönetimi ve sporcular ile Cumhurbaşkanlığı bahçesinde düzenlenen kokteylde bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi Sibel Tatar ise, Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı sporcularını ülkemizde görmekten dolayı mutluluğunu dile getirerek kadın sporcularla gurur duyduğunu belirtti.
Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Kadın Futbol Takımı Şubesi Sorumlusu Kemal Danabaş ise, KKTC’de yapılan devre arası kampın verimli geçtiğini, çok anlam ifade ettiğini ve ileride KKTC’de kamp yapmaya devam etmek istediklerini söyledi. Kabulde, Cumhurbaşkanlığı Spor Danışmanı Sertaç Bozatlı da hazır bulundu.

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.