Tribün KıbrısTatar: Pandemiden sonra maçlar coşkuyla izlenebilecekTatar: Pandemiden sonra maçlar coşkuyla izlenebilecek
209 views
21 Aralık 2021 - 20:03

 

 

Cumhurbaşkanı Tatar; Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Şampiyon Başkanlar Vefa Gecesi’nde “Futbol daha güzel yerlere gelecek. Pandemi bittikten sonra yine sahalarda coşkuyla maç izlenebilecek.” açıklamasını yaptı

 

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Grand Pasha Otel’de düzenlenen ve 3. Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu’nun da aralarında bulunduğu Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Şampiyon Başkanlar Vefa Gecesi’ne katıldı.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar etkinlikte yaptığı konuşmada, böyle güzel ve anlamlı bir gecede bulunmaktan dolayı duyduğu mutluluğu ifade etti.
2001 – 2002 yılında Yenicami Ağdelen Spor Kulübü’nün başkanlığını yaptığını dile getiren Cumhurbaşkanı Tatar; futbol camiasında çok değerli isimlerle birlikte çalıştığını ve unutulmaz anılar biriktirdiğini sözlerine ekledi.

Böylesine anlamlı etkinliklerde bir araya gelip kulüplerin sorunlarını istişare edebilmenin de Kıbrıs Türk futbolu adına güzel gelişmeler olduğunu vurgulayan Cumhurbaşkanı Tatar; futbolun daha da güzel yerlere geleceğini ve pandemi bittikten sonra yine sahalarda coşkuyla maç izlenebileceğini dile getirerek bu anlamlı geceye katkı koyan herkese teşekkür etti.
Eski federasyon başkanları, kulüp başkanları ve futbol ailesinden isimlerin de katıldığı gecede, 1955’ten günümüze kadar şampiyonluk yaşayan kulüp başkanları ödüllendirildi.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.