Tribün KıbrısTatar: Motor sporlarına katılım, kültür zenginliğiTatar: Motor sporlarına katılım, kültür zenginliği
242 views
25 Kasım 2021 - 19:44

 

 

Ersin Tatar, motor sporlarının ülkede popüler bir spor olduğunu ve ülkede çok sayıda insanın bu tür sporlara katılmasının kültür zenginliği olduğunu söyledi

 

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kuzey Kıbrıs Drag Ve Spor Otomobil Derneği başkanı İsmet Tufan’ı kabul etti.

Cumhurbaşkanı Tatar, motor sporlarında trafik kazalarının yaşanmaması için araba kullananların çok dikkatli ve yavaş olmasını istedi. Cumhurbaşkanı Tatar, Kuzey Kıbrıs Drag ve Spor Otomobil Derneği’nin başkan ve yeni yönetim kurulunu kabulünde yaptığı konuşmada, motor sporlarının ülkede popüler bir spor olduğunu dile getirdi.

Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, ülkede çok sayıda insanın bu tür sporlara katılmasının kültür zenginliği olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Tatar, uluslararası temaslarda özellikle yurt dışında yapılan yarışların, ülkenin tanıtılması açısından oldukça önemli olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Tatar, bu etkinliklerin kazasız bir şekilde geçmesini dileyerek trafik kazalarının yaşanmaması için sürücülerin araba sürerken çok dikkatli olması ve yavaş sürmesi gerektiğini dile getirerek dernek başkanına, çalışanlarına ve katkı koyan herkese teşekkür etti.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.