Tribün Kıbrıs
Tatar: Gençlerimizin önünü açmak görevimizdir
Tatar: Gençlerimizin önünü açmak görevimizdir
354 views
02 Nisan 2022 - 9:08

 

 

Ersin Tatar, “Sporun çeşitli dallarında yetenekli ve fırsat verildiği takdirde başarılı gençlerimiz vardır. Gençlerimizin önünü açmak bizlerin görevidir.” açıklamasını yaptı

 

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Antalyaspor Kulübü Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Planlama Departmanı yönetimini kabul ederek görüştü. Kabulde, Cumhurbaşkanlığı Spor Danışmanı Sertaç Bozatlı da hazır bulundu.
Cumhurbaşkanı Tatar kabuldeki konuşmasında, KKTC’de tüm izolasyon ve ambargolara rağmen sporun çeşitli dallarında yetenekli ve fırsat verildiği takdirde başarılı gençlerimizin olduğunu söyledi.
İklimi dolayısıyla KKTC’nin spor kamp merkezi olarak değerlendirilebileceğini ifade ederek çeşitli spor dallarında Türkiye Cumhuriyeti ile KKTC arasında daha fazla temas ve iş birliğinin yapılabileceğini söyleyen Cumhurbaşkanı Tatar; “Gençlerimizin önünü açmak bizlerin görevidir” dedi.
Antalyaspor Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Planlama Departmanı Başkanı Ferda Ramanlı da, eğitim konusuna ağırlık vermek amacıyla kurulan Antalyaspor Kulübü Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Planlama Departmanı’nın KKTC’deki yetenekli sporcuları Antalyaspor Kulübü’ne kazandırmayı hedefledikleri aktararak yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.