Tribün KıbrısTatar: Futbol tenisinde başarılı sporcularımız varTatar: Futbol tenisinde başarılı sporcularımız var
257 views
24 Ocak 2022 - 22:10

 

 

Ersin Tatar, “Gençlerimizin ambargolara rağmen farklı spor dallarında göstermiş olduğu azim, takdire şayandır. Futbol tenisinde de başarılı sporcular vardır.” açıklamasını yaptı

 

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, KKTC Futbol Tenisi Federasyonu Başkanı Şevket Songur, antrenör ve sporcuları kabul ederek görüştü

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar kabulde yaptığı konuşmada, uluslararası arenalarda başarılı gençlerin KKTC’yi temsil etmelerinin, ülkemiz adına gurur kaynağı olduğunu söyledi.
KKTC’de, her spor dalında olduğu gibi futbol tenisinde de başarılı sporcuların olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Tatar; “Kıbrıs Türk gençliğinin, ambargolara rağmen farklı spor dallarında göstermiş olduğu azim, takdire şayandır. Biz devlet olarak gençlerimize her türlü desteği veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Gençlerimizin akademik kariyerlerinin yanında, spor dallarında da başarı göstermesi en büyük temennimdir” dedi.
KKTC Futbol Tenisi Federasyonu Başkanı Şevket Songur da yaptığı konuşmada, kendilerini kabulünden dolayı Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a teşekkür ederek federasyonun uluslararası alanlarda da faaliyet gösterdiğini ifade etti ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kabulde, Cumhurbaşkanlığı Spor Danışmanı Sertaç Bozatlı da hazır bulundu.
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.