Tribün Kıbrıs




Taekwondoda milli takım belirleniyor




Taekwondoda milli takım belirleniyor
296 views
25 Haziran 2022 - 19:19

 

 

KKTC Taekwondo Milli Takım A gurubu 4. etap müsabakaları dün akşam Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

Müsabakaları Masterler Öykü Ergin ve Ali Uslu başkanlığındaki federasyon hakemleri yönettiler. Müsabakalarda dereceye girenlere ödüllerini Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen verdi.

A Milli Takıma girecek genç sporcuların da belirlendiği yarışmalarda, Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen, GTF Tarafından yenilenen yeni yarışma kuralları ile ilgili bilgi verdi.

KADINLAR

1.Kategori:     1.Defne Okçu             2.Derin Sulo                           3.Enise Püsküllü

2.Kategori:     1.Hazal İnci                2.Ayça Aylin                          3.Ezgi Kara

3.Kategori:     1.Cemaliye Yamak    2.Rojbin Özer                        3.Berinay Babacan

4.Kategori:     1.Aslı İpek Kara         2.Spellahe Gankama              3.Deniz Sevinç

5.Kategori:     1.Nedime Su Darendeli         2.Stefaniya Gukovskaya        3.Karmen Küçük

6.Kategori:     1.Daria Shymusevska 2.Sera Acar                            3.Derin Su Tunçbilek

7.Kategori:     1.Ceylin Sahra İnci    2.Şebnem Eryiğit                   3.Sinam Kara

8.Kategori:     1.Nisa Gukaeva          2.Nursima Kara                     3.Tuba Şenel

9.Kategori:     1.Pınar Akarpınar      2.Naz Ağan                            3.Hayriye Yeter

ERKEKLER

1.Kategori:     1.Nurcan Ulvi            2.Kerim Karpuz                     3.Taner Kara

2.Kategori:     1.Arda Altuntaş          2.Oğulcan Doğan                   3.Mahmut Comayır

3.Kategori:     1.Mustafa Yalçın       2.Bora Kürşat                         3.Hikmet Aslan

4.Kategori:     1.Ege Salih Babacan  2.Ata Mehmet Aslan             3.Sinan Han

5.Kategori:     1.Sam Norozi             2.İzzet Tok                             3.Ali Akça

6.Kategori:     1.Tuğra Arcan Temir 2.Münür Püsküllü                  3.Ömer Aşan

7.Kategori:     1.Aslan Sevinç           2.Kaya Deniz Çelik               3. Hazar Yeltekin

8.Kategori:     1.Reza Pormohammad          2.Daniel Tansuli        3.Demir Çelik

 










SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.