Tribün KıbrısTaekwondo’da kara kuşak sınav tarihleri belirlendiTaekwondo’da kara kuşak sınav tarihleri belirlendi
198 views
08 Şubat 2022 - 20:42

 

 

Yılda bir defa yapılan ve ustalığa geçiş olarak kabul edilen Siyah Kuşak ve Dan sınavı tarihleri belirlenirken, imtihanı kazananlara diploma ve ödülleri verilecek

 

Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Siyah Kuşak ve Dan sınavı 25 – 27 Şubat tarihleri arasında yapılacak.

Yılda bir defa yapılan  ve ustalığa geçiş olarak kabul edilen 2022 siyah kuşak ve dan sınavı 25 Şubat Cuma, 26 Şubat Cumartesi ve 27 Şubat Pazar günleri Girne Avrasaya Taekwondo Merkezi’nde yapılacak.

Federasyondan yapılan açıklamada 25 Şubat Cuma günü temel teknikler, 26 Şubat Cumartesi Hyong/Pumse/Kata, Serbest Müsabaka ve İlbo Deryon/Hoşinsul, 27 Şubat Pazar günü ise zor hareketler, kırış müsabakaları ve yazılı sınav yapılacak. Kuşak imtihanı sonunda kazananlara ve dereceye gireceklere diploma ve ödülleri belirlenecek günde verilecek.

Kuşak imtihanını federasyon başkanı Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen, genel sekreter Pınar Akarpınar, antrenörler Ali Uslu, Öykü Ergin, Ceyda Uçaner başkanlığındaki İmtihan Komisyonu üyeleri, milli takım antrenörleri ve teknik komite üyeleri birlikte yapacak.

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.