Tribün Kıbrıs

Taekwondocular 19 Mayıs coşkusuyla yarıştılar



Taekwondocular 19 Mayıs coşkusuyla yarıştılar
39 views
21 Mayıs 2022 - 15:53

 

 

Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde müsabakalar düzenledi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Taekwondo Karate Budo Zor Haraketler Müsabakaları, Perşembe akşamı Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı. Müsabakaları UBP Girne milletvekili Hasan Küçük ve Cumhurbaşkanı Özel kalem Müdürü Çağın Zort da izledi.

Müsabakalar sonunda dereceye girenlere ödülleri federasyon başkanı Eyüp Zafer Gökbilen UBP Girne milletvekili Hasan Küçük ve Cumhurbaşkanı Özel kalem Müdürü Çağın Zort verdiler.

BAYANLAR ZOR HAREKETLER

1.Kategori:     1.Pınar Akarpınar                  2.Ana Tüysüz             3.Didem Yener

2.Kategori:     1.Defne Okçu                         2.Berinay Babacan     3.Sinem Kara

3.Kategori:     1.Rojbin Özer                        2.Cemaliye Yamak    3.Gülcan Abdullah

4.Kategori:     1.Karmen Küçük                    2.Enise Püsküllü        3.Tuba Şenel

5.Kategori:     1.Sera Acar                            2.Daria Shylushevska 3.Rich Travestie

6.Kategori:     1.Nisa Gukaeva                      2.Spellane Gankama  3.Esma Özbiçen

7.Kategori:     1.Şebnem Eryiğit                   2.Süheyla Bölükbaşı  3. Aslı İpek Kara

8.Kategori:     1.Marina Stepco                    2.Gülşah Erfinike

ERKEKLER ZOR HAREKETLER

1.Kategori:     1.Demir Çelik                        2.Daniel Tansoy         3.Mahmut Colayır

2.Kategori:     1.Kaya Çelik                          2.Emre Acar               3.Zeynel Yıldırım

3.Kategori:     1.Münür Püsküllü                  2.Sam Norozi             3.Bahadır Boz

4.Kategori:     1.Barış Erfinike                     2.Muhammed Kılıç    3.Ege Salih Babacan

5.Kategori:     1.Mehmet Çullama                2.Bora Kürşat             3.Taner Kara

6.Kategori:     1.Özkay Ramiz                      2.Alex Tüysüz                        3.Serkan Kara

7.Kategori:     1.Arda Akın Altuntaş            2.Yusuf Seyhan Şen

8.Kategori:     1.Arda Aslan Öztürk              2.Resa Pormohammedzade

 








GÜNLÜK HABER AKIŞI
Nasuh serbestliği kullanacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
7. Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
6.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
5.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
4.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
3.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
2.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BTM 1. Grup hakemleri
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.