Tribün KıbrısSucuoğlu: Sporcularımıza pranga vuranlarla mücadele edeceğizSucuoğlu: Sporcularımıza pranga vuranlarla mücadele edeceğiz
304 views
17 Ocak 2022 - 10:56

 

 

Faiz Sucuoğlu, “Kıbrıs Türk sporcusunun beceri ve kabiliyetine pranga vurmaya çalışan zihniyetlerle mücadeleyi her platformda sürdüreceğiz.” açıklamasını yaptı

 

UBP Genel Başkanı, Başbakan Faiz Sucuoğlu, Mağusa’da, Mağusa Türk Gücü ve Çanakkale Spor Kulübü’nü ziyaret ederek, vatandaşlara hitap edip görüşlerini dinledi.

Mağusa Türk Gücü’nü ziyaret eden Sucuoğlu, MTG Başkanı Koral Bozkurt tarafından karşılandı. Sucuoğlu, kulübün faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı.

MTG’nin kendileri için önemli bir simge olduğunu ifade eden Sucuoğlu, burayı ziyaret etmekten mutluluk duyduğunu söyledi.

Spor kulüplerinin ülke gençliği için bir okul niteliği taşıdığını söyleyen Sucuoğlu, spor kulüpleri için ellerinden gelen katkıyı yapmaya devam edeceklerini kaydetti.

“Spordaki insanlık dışı ambargoları sona erdirecek çalışmaları, yeni dönemde daha da yoğunlaştıracaklarını” belirten Sucuoğlu, ambargo adı altında Kıbrıs Türk gençliğinin, sporcusunun beceri ve kabiliyetine pranga vurmaya çalışan zihniyetlerle mücadeleyi her platformda sürdüreceklerini söyledi.

Sucuoğlu, Çanakkale Spor Kulübü’nü de ziyaret ederek, vatandaşlarla hem spor hem siyasi sohbette bulundu.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.