Tribün KıbrısStart Ardahan’daStart Ardahan’da
447 views
20 Ağustos 2020 - 21:06

 

 

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu’nun organize ettiği 2020 Kuzey Kıbrıs Tırmanma Şampiyonası’nın olan Ardahan’daki ikinci yarışında 16 ekip start alacak

 

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu’nun organize ettiği Avenue Dereboyu ana sponsorluğunda ve Motul Kuzey Kıbrıs, ZetMotors, CapitalRadio, Çayem Güvenlik, Caldini Car Care ve Second Cup Coffee katkılarıyla düzenlenecek olan, 2020 Kuzey Kıbrıs Tırmanma Şampiyonası’nın hem Tırmanma hem de Ralli Şampiyonası’na puan verecek olan ikinci yarışında 16 ekip start alacak.

22 Ağustos Cumartesi günü saat 15.30’da, İskele ’ye bağlı Ardahan’da 3,1 km’lik özel etapta gerçekleşecek olan organizasyonda Deniz Denner, Doğa Koyuncu, Sadık Bilgimer, Kemal Topçuoğlu ve Fikri Macila gibi iddialı isimlerin olduğu 16 ekip kıyasıya mücadele edecekler. Kuzey Kıbrıs Ralli Şampiyonası’na puan toplamak için 5 araç start alacak. Hazırlanan özel etap ilki deneme olmak üzere toplamda 3 kez geçilecek ve ekipler Ardahan’da finish görecekler. Servis alanında kupa töreni ile etkinlik son bulacak.

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.