Tribün KıbrısSpor salonu sahipleri isyan ettiSpor salonu sahipleri isyan etti
492 views
08 Eylül 2020 - 8:39

Ülkemizde artış gösteren Covid 19 vakaları sonrasında spor salonlarının yeniden kapatılmasının gündeme gelmesi üzerine spor salonu sahipleri isyan etti. Salon sahipleri gymlerden bugüne kadar herhangi bir bulaşın söz konusu olmamasına rağmen kapatılmaya çalışılmasına karşı seslerini yükselterek şu açıklamayı yayınladılar:

“Spor Salonlarımızda hassasiyetle uyguladığımız hijyen tedbirleri neticesinde pandemi sürecinde SPOR SALONLARIMIZDA BİR TEK BULAŞ OLMAMIŞ OLMASI BİZLERİN COVİD 19 pandemi sürecini ne kadar ciddiye aldığımızı göstermektedir.

HİÇBİR bulaş yokken, bağışıklık sistemimiz için en çok gerekli olan sporun yapıldığı salonlarımızın kapatılmasının önerilmesi art niyetli ve ön yargılı bir karardır.
Bu bağlamda halkımıza duyururuz ki öneride bulunmak değil yerinde gelip görmek, toplum sağlığı için salonlar olarak harcadığımız maddi manevi çabayı gözlemlemek en doğrusu olacaktır.
Bizler üç ay gibi uzun bir süreyi toplum sağlığı için kapalı geçirmiş, ekonomik olarak çok yıpranmış, hatta iflas etmiş, yeni yeni toparlanmaya başlayan bir sektör olarak üstümüze düşeni fazlası ile yaptığımıza inanıyoruz.
Ve başkalarının yapmış olduğu hatalar süreci neticesinde ortaya çıkan bu son bulaşı durumunun cezasını çekmek ve bedelini bir kez daha ödemek istemiyoruz.
Bilinsin ki TAHAMMÜLÜMÜZ BİTMİŞTİR.”
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.