Tribün KıbrısŞimşek iyi hissettiğini açıkladıŞimşek iyi hissettiğini açıkladı
462 views
10 Eylül 2020 - 23:12

 

 

COVID 19 testi pozitif çıkan Serkan Şimşek, yaşadığı süreci anlatırken, hastalık belirtisi göstermediğini, gayet sağlıklı ciğerlerimin olduğunu ve bir otele yerleştirildiğini açıkladı

 

COVID 19 testi pozitif çıkan başarılı hakemimiz Serkan Şimşek, yaşadığı süreci anlatırken, hiçbir hastalık belirtisi göstermediğini, gayet sağlıklı ciğerlerimin olduğunu ve Gönyeli’de bulunan bir otele yerleştirildiğini açıkladı.

Evet arkadaşlar öncelikle herkesten Allah razı olsun. Süreci sizlere çok kısa izah edeyim. Çünkü beni merak eden çok kıymetli kardeşlerim, abilerim, dostlarım ve arkadaşlarım olduğunu biliyorum.

Ben geçtiğimiz gün mahkemelerde yapılan testlerin neticesini takriben 23:30 civarlarında bayağı uğraş neticesindde öğrenmiş oldum. Evden ambulansla Ayakta Tanı Merkezine, trajikomik olaylardan sonra 2 saat gibi bir süre içerisinde gittim.

Neler yaşadığımı sizlere daha sonra bilgi vereceğim. Tabii tomografim çekildi. Doktorun o çekilen tomografi yorumu benim göğsümde hiç bir sıkıntı olmadığı ve gayet sağlıklı ciğerlerimin olduğu yönündeydi. Benim ateşim de 36 derece civarlarında seyretti. Benim hafif sendromlu pandemi hastanesinde tedavi olacağımdan bahsettiler.

Ayaktan Tanı Merkezinden, Ruh ve Sinir Hastanesinin olduğu bölüme çok büyük bir çabamdan sonra iki saat süre içerisinde saat 02 :30 civarlarında geldim. Bir hemşire hanım koridorda beni bekliyordu. Bana olduğum yerde durmamı ve yaklaşmamamı söyledikten sonra yavaş yavaş parolamı söyledim ve yaklaştım. Tanıdık bir hemşire kardeşim olduğunu fark ettim. Bana çok yardımcı oldu. Odama yerleştim. 2 gün hiçbir hastalık belirtisi yoktu. Ateşim de 36 derece civarlarındaydı. Bugün öğleden sonra yapılan kan tahlillerimde çok temiz çıkmasından dolayı beni 20:30 civarlarında Gönyeli’de bulunan otele yerleştirdiler.

Kendinize çok iyi bakın çünkü insan hayat-ı çok önemli lütfen kurallara uyalım, uymayanları da uyaralım. Sizleri çok ama çok seviyorum.”
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.