Tribün KıbrısSFC Dörtyol’da moraller yüksekSFC Dörtyol’da moraller yüksek
542 views
16 Ocak 2022 - 20:16

 

 

SFC Dörtyol’un kamp çalışmaları devam ederken, başkanı Erhan Öztürk ve isim sponsoru SFC direktörü Rifat Berkel kampı ziyaret ederek takıma moral verdi

 

Birinci Ligde ilk devreyi lider tamamlayan SFC Dörtyol’da Acapulco Resort Convention Spa Hotel’de devam eden kamp çalışmaları yarın tamamlanacak.

Verimli bir şekilde geçen kampı SFC Dörtyol başkanı Erhan Öztürk ve isim sponsoru SFC sahibi Rifat Berkel ile SFC kulüpler direktörü Birol Şoför ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alırken, ziyaret takımının moralini oldukça yükseltti.

Kamp süresi boyunca sabah ve akşam olmak üzere günde çift idman yapan SFC Dörtyol’da antrenman temposu her geçen gün artarken antrenmanlar dışında yaşanan birliktelik arkadaşlık bağlarını daha da geliştirdi.

SFC Dörtyol’da mevcut kadroya yapılan transferler ile mevcut futbolcuların uyumu sağlanırken Lefke ile oynanan hazırlık maçında yeni transferler Eren Aktaş, Rifat Kanıöz, Yaşar Solel, kaleci Fatih Şimşek’e teknik kadro tarafından görev verildi.

Başkan Erhan Öztürk, Lefke ile oynanan hazırlık maçını yakından takip ederken, kampta akşam yemeği ve yapılan sporcu toplantısına da katılarak moral motivasyonu arttrdı. Yapılan sporcu toplantısında ise ikinci devre strateji belirlendi.

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.