Tribün KıbrısSFC Dörtyol kampta bileniyorSFC Dörtyol kampta bileniyor
502 views
15 Ocak 2022 - 13:46

 

 

SFC Dörtyol ikinci hazırlık dönemine kamp çalışmaları ile devam ederken, bugün Süper Lig ekiplerinden Lefke ile hazırlık maçında karşı karşıya gelecek

 

Birinci Ligde ilk devreyi lider tamamlayan SFC Dörtyol’da 2. hazırlık dönemi kamp çalışmaları ile devam ediyor.

SFC Dörtyol, 14 – 17 Ocak tarihleri arasında Acapulco Resort Convention Spa Hotel’da kamp çalışmaları başladı. 4 günlük kampı süren SFC Dörtyol kafilesinde As başkan Kağan Taşer kafile başkanlığını yapıyor. Sporcu sorumlusu Mendo Şengül, Buğray Yiğen, teknik direktör Ahmet Ogan, yardımcı antrenör Korhan Kotbaş, kaleci antrenörü Mustafa Özkaraman, malzemeci Gürsel Gök ve 25 futbolcu yer alıyor.

Koronavirüs salgınından dolayı gerekli önlemler alınarak başlatılan kamp çalışmalarında SFC Dörtyol, teknik direktör Ahmet Ogan yönetiminde kamp süresi boyunca sabah ve akşam olmak üzere günde çift idman yapıyor. SFC Dörtyol takımı toplam beş antrenman, bir hazırlık maçı ile çalışmalarına devam edecek. Antrenman programı oldukça yoğun olan kamp çalışmalarında çabuk kuvvet, dayanıklılık, toplu çalışmaların yanı sıra teknik, taktik çalışmaları da yer alacak. SFC Dörtyol’da ligin ikinci devresine yönelik olarak devam eden kamp çalışmaları 17 Ocak Pazartesi günü öğle saatlerinde tamamlanacak.

SFC Dörtyol’da 4 gün sürecek olan kamp çalışmalarında tek hazırlık maçı yapılacak. SFC Dörtyol hazırlık maçında Süper Lig ekiplerinden Lefke ile bugün Acapulco sahasında karşı karşıya gelecek.

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.