Tribün Kıbrıs




Sertoğlu: “Vefa bizler için önemlidir”




Sertoğlu: “Vefa bizler için önemlidir”
514 views
23 Aralık 2021 - 8:26

 

 

Hasan Sertoğlu “1955’ten günümüze kadar üst ligde şampiyonluk yaşayan kulüplerin başkanlarına bir vefa borcumuz vardı. Vefa bizler için çok önemlidir.”

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) kuruluş yılı olan 1955 yılından itibaren en üst ligde şampiyonluk yaşayan kulüplerin o sezonki başkanlarına özel “Vefa Gecesi” konseptiyle bir organizasyon düzenledi.

İktisatbank sponsorluğunda Lefkoşa Grand Pasha Hotel’de düzenlenen gecede 1955 yılından günümüze kadar şampiyonluk yaşamış 35 kulüp başkanına plaket takdim edildi.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu gecede yaptığı konuşmada sözlerine geceye katılanlara teşekkür ederek başladı. Sertoğlu, çok özel ve güzel bir organizasyon olduğunu ve 1955’ten günümüze kadar üst ligde şampiyonluk yaşayan kulüplerin başkanlarına bir vefa borçları olduğundan dolayı bu geceyi düzenlediklerini kaydetti.

Bu gece vesilesiyle birçok kulüp başkanı büyüğünü ve dostlarını da gördüğünü ifade eden Sertoğlu, “Böyle geceleri daha da fazla çoğaltmalıyız. Vefa çok önemlidir. Ben bu geceye katkı koyan KTFF Yönetim Kurulu üyelerime ve KTFF çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ederim.” dedi.









SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.