Tribün Kıbrıs
Sertoğlu: Futboldan, spordan kopmayın
Sertoğlu: Futboldan, spordan kopmayın
389 views
01 Nisan 2022 - 15:57

 

 

Hasan Sertoğlu, Türkiye finallerinde mücadele edecek olan Atleks Sanverler Ortaokulunu kabulünde genç futbolculara hitaben, “Futboldan, spordan kopmayın. Çünkü hem bu ülke sporunun hem de toplumumuzun buna çok ihtiyacı vardır.” dedi.

 

KKTC Milli Eğitim Bakanlığı tarafından organize edilen Ortaokullararası Futbol Şampiyonası’nda KKTC şampiyonu olan Atleks Sanverler Ortaokulu, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu’nu ziyaret etti.

Türkiye Manisa’da düzenlenecek Türkiye finallerine katılmaya hak kazanan Atleks Sanverler Ortaokulu’na başarılar dileyen ve şampiyonluklarından dolayı kutlayan Sertoğlu, “Futbolu böylesine seven gençleri burada ağırlamak güzel.

Atleks Sanverler Ortaokulu güzel bir başarı yakaladı. Dilerim bundan sonraki yaşamlarında da bu gençlerimiz gerek spor hayatlarında, gerek eğitim hayatlarında gerekse de özel hayatlarında başarılı olurlar.” dedi.

Kıbrıs Türk gençliğinin sporun hangi dalı olursa olsun içerisinde olması gerektiğini belirten Sertoğlu genç futbolculara hitaben, “Futboldan, spordan kopmayın. Çünkü hem bu ülke sporunun hem de toplumumuzun buna çok ihtiyacı vardır.” dedi.

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu’na ziyarette Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Üst Kurulu Başkanı Hüseyin Ekmekçi de eşlik etti.
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BTM 2 Sonuçlar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ozanköy düştü
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Taşkent lideri devirdi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Aslanköy aslanı Emre Turgut
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Elyeliler coştu
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.