Tribün Kıbrıs




Satranç liglerinin ödül töreni yapıldı




Satranç liglerinin ödül töreni yapıldı
79 views
24 Mayıs 2024 - 14:49

 

 

Satranç Federasyonu tarafından organize edilen 2024 Saytev KKSF Satranç Liglerinin ödül töreni yapıldı.

Yapılan ödül töreninde Satranç Federasyonu sponsorları Saydam Tarih Eğitim Vakfı’na, Orhan Şevket Son Ltd’ye, Ted Koleji’ne ve Döveç Construction ile Hüseyin Can Ağdelen’e ise geçen haftalarda kazandığı büyük başarıdan (Uluslararası Usta Unvanı) dolayı tebrik plâketleri verildi.

Ayrıca Süper Lig, 1. Lig, 2. Lig ve Yedek Lig’de derece alan takım ve sporcular ödüllerine kavuştu. Ödül alanlar şöyle:

Süper Lig Şampiyonu SERTBAY SATRANÇ AKADEMİSİ 2. YAMAÇ SAMANİ SATRANÇ DERNEĞİ 3. BROADMAX MAĞUSA SATRANÇ DERNEĞİ

SÜPER LİG MASA BİRİNCİLERİ:

  1. MASA BİRİNCİSİ: FM VOLKAN SEVGİ (ALTIN PİYON SATRANÇ DERNEĞİ) 2. MASA BİRİNCİSİ: IM HÜSEYİN CAN AĞDELEN (CORTADO SERTBAY SATRANÇ AKADEMİSİ) 3. MASA BİRİNCİSİ: AHMET PAŞA (CORTADO SERTBAY SATRANÇ AKADEMİSİ) 4. MASA BİRİNCİSİ: ATA ATASOY (CORTADO SERTBAY SATRANÇ AKADEMİSİ) 5. MASA BİRİNCİSİ: EYLÜL GÜNEŞ (CORTADO SERTBAY SATRANÇ AKADEMİSİ) 6. MASA BİRİNCİSİ: ARDA KÖLE (LEFKOŞA SATRANÇ DERNEĞİ)
  2. LİG DERECEYE GİREN TAKIMLAR:
  3. GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ 2. ŞAH-MAT SATRANÇ DERNEĞİ 3. DENİZ PLAZA SPOR DERNEĞİ MASA BİRİNCİLERİ: 1. MASA BİRİNCİSİ: NM CENGİZ HASMAN (GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ) 2. MASA BİRİNCİSİ: HÜSEYİN SERBÜLENT (GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ) 3. MASA BİRİNCİSİ: ÇAĞIN AKGÜR (DENİZ PLAZA SPOR DERNEĞİ) 4. MASA BİRİNCİSİ: MUSTAFA KEMAL ATA AYDIN (ŞAH-MAT SATRANÇ DERNEĞİ) 5. MASA BİRİNCİSİ: YAREN NAZ YORĞUN (GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ) 6. MASA BİRİNCİSİ: TALYA ŞENOL (ŞAH-MAT SATRANÇ DERNEĞİ)

SÜPER LİGE ÇIKAN TAKIMLAR: 1. GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ 2. ŞAH-MAT SATRANÇ DERNEĞİ

  1. LİGE DÜŞEN TAKIMLAR: 1. DUMLUPINAR SPOR KULÜBÜ 2. İSKELE BELEDİYESİ
  2. LİG DERECEYE GİREN TAKIMLAR: 1. DÖVEÇ SATRANÇ TAKIMI 2. 65. KARE SATRANÇ VE KÜLTÜR DERNEĞİ 3. MAĞUSA SATRANÇ AKADEMİSİ

MASA BİRİNCİLERİ:

1.MASA BİRİNCİSİ: ARSOY AZAK (65. KARE SATRANÇ VE KÜLTÜR DERNEĞİ) 2. MASA BİRİNCİSİ: DORUK İLHAN (65.KARE SATRANÇ VE KÜLTÜR DERNEĞİ) 3. MASA BİRİNCİSİ: BERK NAY (DÖVEÇ SATRANÇ TAKIMI) 4. MASA BİRİNCİSİ: LARİN DÖVEÇ (DÖVEÇ SATRANÇ TAKIMI) 5. MASA BİRİNCİSİ: NEHİR ASLANTÜRK (MAĞUSA SATRANÇ AKADEMİSİ) 6. MASA BİRİNCİSİ: UZAY SAYAN (ALTIN PİYON SATRANÇ DERNEĞİ)

 










GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaptan, MTG’den ayrılıyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
U14 Ligi’nde sonuçlar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BTM 2. Ligde sonuçlar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GG’de çifte kutlama
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ŞAMPİYON LEVENT
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Emre Kaplan, Türkiye 5.si
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.