Tribün Kıbrıs

Sapsızoğlu: Cimnastikle dolu bir 2021 temenni ediyoruz

Sapsızoğlu: Cimnastikle dolu bir 2021 temenni ediyoruz
1.927 views
31 Aralık 2020 - 17:34
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

KKTC Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu,yayınladığı mesajla yeni yılı kutlarken, “Pandemi süreci nedeniyle sporun önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır.Cimnastikle dolu bir 2021 yılı geçirmeyi temenni ediyoruz.”  

KKTC Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlufederasyon yönetim kurulu adına yayınladığı mesajla yeni yılı kutladı.

Hasan Sapsızoğlu’nun yeni yıl mesajı şöyle:

“Tüm insanlık oldukça zor geçen bir yılı tamamladı. Tüm Dünyanın olduğu gibi ülkemiz de oldukça zorlu bir süreçten geçiyor.

Yaşanan pandemi süreci nedeniyle sporun önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır. Sağlıklı yaşam için spor şarttır. Bu nedenle yaşımız ne olursa olsun spor yapalım. Çocuklarımızı küçük yaştan itibaren tüm spor branşlarının temeli olan cimnastiksporuna yönlendirelim.

2021 yılının ülkemize öncelikle sağlık getirmesini diliyoruz. Sağlık şartlarının oluşmasından sonra gençlerimizin her türlü sporu yapabilmesi en büyük dileğimizdir. KKTC CimnastikFederasyonu yönetim kurulu olarak bizler de 2021 yılı için faaliyet programımızı belirledik. Genel kurulumuzda üyelerimiz de faaliyet programımızı onayladı. Cimnastikledolu bir 2021 yılı geçirmeyi temenni ediyoruz.

Cimnastik camiamız başta olmak üzere tüm spor camiamızın, spor basınımızın ve ülkemizin yeni yılını kutlar, sağlık – mutluluk dolu bir yıl temenni ederiz.”  


GÜNLÜK HABER AKIŞI
İncirli, Birinci Ligi sevdi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Vasilya’dan çıkış yok
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Mesarya’nın tarihi zaferi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Esentepe, Elye’de esti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dörtyol devire devire gidiyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dumlupınar evinde mutlu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Göçmen sonunu getiriyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Önemli olan KAZANMAK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cihangir, Mishali ile yürüyor
SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.