Tribün Kıbrıs

Salonda, fitness salonu da olacak

Salonda, fitness salonu da olacak
146 views
29 Ekim 2020 - 18:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Cimnastik Federasyonu salonunun tadilat çalışmaları devam ederken, salon içerisinde bir bölüme, kuvvet çalışmaları için fitness salonu da yapılması hedefleniyor

KKTC Cimnastik Federasyonunun yıkılma tehlikesi olan, tavanı su akıtan ve tehlike yaratan salonunun tadilatçalışmaları devam ediyor.

Peyak binaları olarak bilinen yerde bulunan salonun çatısının değişimi yoğun süren çalışmalar sonrasında tamamlanmıştı. Modern malzeme ile çatı değişimi tamamlanırken, iç mekanıntadilatı ise sürüyor. İç mekanın tadilatı, boya sıva işleri, WC yapımı, yönetim kurulu odası, tribünlerin yerleştirilmesi, kantinin yapılması, giriş kısmı ve üst katın zeminin parke ile döşenmesi ve dış yüzeylerin boyanarak tadilat tamamlanacak.

İsmi Dr Fazıl Küçük Cimnastik Salonu olacak olan salonda devam eden çalışmaları sürekli yerinde inceleyen CimnastikFederasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu, salon içerisinde bir bölüme, fitness salonu da yapmayı hedeflediklerini söyledi.

Kasım ayı içerisinde salonu hizmete koymayı hedeflediklerini açıklayan Hasan Sapsızoğlu, cimnastik antrenörü Hasan Solak ile birlikte salonda yaptıkları incelemede, sporcular için önemli bir gereksinim olan kuvvet çalışmaları için fitnesssalonunu da camiaya kazanırmayı hedeflediklerini belirtti.”


SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.