Tribün Kıbrıs


Play-offlar oynanmasınPlay-offlar oynanmasın
425 views
12 Eylül 2020 - 21:25

BTM 2.Lig 2.Grubu lider olarak tamamlayan Karadeniz 61, pamdemiden dolayı play off müsabakalarının oynanmamasını ve gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan takımların bir üst lige çıkmasını talep ettiği bir açıklama yayınladı:

“Yaklaşık 9 aydır mücadele verdiğimiz BTM 2. Lig 2.grubu Şampiyon olarak tamamlamış bulunmaktayız. İçinde Bulunduğumuz Pandemi Sürecinden ötürü antremanlarımızı 3-4 Futbolcu ile yapmaktayız. Sağlık herşeyden önde gelmektedir.

Futbolcularımız maça dahi risk grubunda oldukları için gelmek istememektedir. Ülkemizde özellikle son günlerde de artan yerli vakalardan ötürü gerek yönetim kurulu gerek futbolcularimiz ve hocamız çok tedirgin bir durumdadır.Bu nedenle Maça dahi gelmek antreman yapmak istememektedir.

KTFF Başkanı Sn. Hasan Sertoğlu ve Ekibinin bu olaylara sessiz kalmayacağını düşünmekteyiz. Biz KARADENİZ 61 SPOR BİRLİĞİ olarak play-off’ların oynananmasını ve gruplarını ilk 2 sırada bitiren takımların bir üst lige dahil edilmesini talep etmekteyiz.

Bu kararımıza diğer tüm takımlarında bizi desteklediğini belirtir gerekirse yazılı ve imzali olarak da tarafınıza iletebiliriz.

Unutmayalım, malesef Covid-19 şu an halk arasında ve herhangi bir futbolcumuzun Pozitive olması tüm takım ve teknik heyet risk grubunda olacaktır. Federasyon Başkanımızdan isteğimiz PLAY-OFF’ların SAĞLIĞIMIZ için OYNANMAMASIDIR.

Çok Değerli Federasyon başkanı ve Ekibini toplum sağlığını düşünerek yeniden karar vermesini talep eder, alacakları tüm kararlara karşı da sonsuz saygımızın olduğunu bildiririz.

Saygılarımızla,

KARADENİZ 61 SPOR BİRLİĞİ
Yönetim Kurulu.”
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Süper Lig puan durumu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yalova in, Düzkaya out
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Lapta kendine geldi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Birbirlerini üzdüler
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaleciye zivaniya
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Gençler, farklı kazandı
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.