Tribün Kıbrıs




Plaj voleybolunda tur atlayanlar ve eşleşmeler belirlendi




Plaj voleybolunda tur atlayanlar ve eşleşmeler belirlendi
105 views
09 Temmuz 2024 - 16:24

Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Dark Blue 2. Şampiyon Melekler Plaj Voleybolu Liginde tüm kategorilerde grup müsabakaları tamamlandı.

Dark Blue 2. Şampiyon Melekler Plaj Voleybolu Liginde 4. gün karşılaşmaları sonucunda tüm kategorilerde oynanan toplam 122 karşılaşma ile grup eleme müsabakaları tamamlanırken bir üst tura yükselen takımlar ve eşleşmeleri belli oldu.

U12 Kızlar son 16 ya kalan takımlar ve eşleşmeleri

MVOSD 1- YDÜ 3

GMBÇS 1- MVOSD 5

KGM1 – DAÜ 2

VAKIFLAR 2- DAÜ 1

MGSK 1- MVOSD 3

MVOSD 7 – KGM 2

MSA 1- MSA 2

VAKIFLAR 3 – VAKIFLAR 1

U16 Kızlar son 16’ya kalan takımlar ve eşleşmeleri

GMBÇS 1- VAKIFLAR 3

MSA 1- KK 2

DAÜ 5 – MSA 3

GMBÇS 3- MGSK 4

MGSK 1- MGSK 8

GMBÇS 4- MGSK 3

DAÜ 1- BAY

MGSK 2 – GMBÇS 2

U13 Erkekler Çeyrek Final eşleşmeleri

MGSK 4- KGM 2

MGSK 2- KGM1

MGSK 1- KGM 3

MGSK 3- GMBÇS 2

U17 Erkekler Çeyrek Final eşleşmeleri

GMBÇS 1- KGM 2

DAÜ 4- VAKIFLAR 1

DAÜ 5- GMBÇS 5

GMBÇS 2 – GMBÇS 6

Dark Blue 2.Şampiyon Melekler Plaj Voleybolu Liginde 5. gün karşılaşmaları 10 Temmuz Çarşamba akşamı saat 18.30’da başlayacak.

  1. gün karşılaşmalarında Osman Çetintaş Büyükler kategorisinde Kadınlar ve Erkeklerde Çeyrek Final ve Yarı Final karşılaşmaları, U12 Kızlarda son 16 müsabakaları oynanacak.

Organizasyonun 6. gününde 12 Temmuz Cuma günü U16 Kızlarda son 16, Çeyrek Final ve Yarı Final karşılaşmaları, U13 Erkekler ve U17 Erkeklerde Çeyrek Final ve Yarı Final karşılaşmaları oynanacak.

Organizasyonun 5. Gün Programı

Başlama saati 18.30

İlk karşılaşmalar Osman Çetintaş Büyük Erkekler kategorisinde oynanacak

Kemal- Alisoman / Maruf – Yusuf

Salim -Ferdi / Arda-Ersen

Erol – Teoman/ Oktay-Cankat

Umut – Rufaro/ Koray -Ahmet

Bu müsabakanın ardından Büyük Kadınlar karşılaşmaları oynanacak.

Nehir-Şerifenaz/Deniz-Gizem

İsmihan-Yağmur/ Leman-Irmak

Sonay-Valeria/ Belin-Vedia

Lema-Zalihe/ Naz-Nil

Büyükler kategorisi Çeyrek Final müsabakalarının ardından U12 Kızlar son 16 müsabakaları ve sonrasında Büyükler kategorisinde Yarı Final müsabakaları oynanacak.

 

 









SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.