Tribün Kıbrıs

Perçinci: Bir defalığına karantina süreci yaşarım

Perçinci: Bir defalığına karantina süreci yaşarım
260 views
04 Kasım 2020 - 22:38
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

Girne Halk Evi teknik direktörü Emre Perçinci açıklamalarda bulunurken, “Temaslı takip sisteminde bir defalığına karantina süreci yaşamaya hazırım. Ama süreç tekrarlanacaksa ben bu dönemlik futbolun içerisinden çekilirim.” ifadelerini kullandı

 

Girne Halk Evi kulüp başkanı Veli Esendağlı’nın, futbolda son günlerde yaşanan süreçle ilgili kulübe ait olan Limos Restorant’ta düzenlediği basın toplantısında Girne Halk Evi teknik direktörü Emre Perçinci açıklamalarda bulundu.

Emre Perçinci’nin açıklamaları şöyle:

“Ben Emre Perçinci olarak futbolun oynanmasını isterim. Sağlık Bakanlığının koyduğu şartlarda oynanacaksa da oynatılsın.

Takımımda koronavirüs vakası çıkması durumunda ise 1 defalığına karantina süreci yaşamaya hazırım. Ama süreç tekrarlanacaksa ben bu dönemlik futbolun içerisinden çekilirim. Okul yönetimimle de konuyu görüştüm.

Diğer sistemde ise takımımda poztif vaka çıkması halinde ben zaten eve gitmem. Çünkü ailemi tehlikeye atmak istemem. Farklı bir yerde izole olurum.

Futbolun hiç oynanmaması birçok kişiye özellikle de futbolculara zarar verir. Sonuçta futboldan hayatını idame ettiren insanlar vardır. Zaten futboldan 7 – 8 ay kopan futbolcuların performansı kolay kolay yerine gelmez. Futboldan uzaklaşan bir kişinin yeniden futbola dönmesi de zor olur.

Futbol oynamaksa niyet gerekli bütçe ayarlaması da yapılır. Örneğin biz Girne Halk Evi olarak 3 kamp yapacaktık. Futbol oynanacaksa şimdi bu sayıyı azaltma kararı aldık.”


GÜNLÜK HABER AKIŞI
İncirli, Birinci Ligi sevdi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Vasilya’dan çıkış yok
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Mesarya’nın tarihi zaferi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Esentepe, Elye’de esti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dörtyol devire devire gidiyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dumlupınar evinde mutlu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Göçmen sonunu getiriyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Önemli olan KAZANMAK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cihangir, Mishali ile yürüyor
SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.