Tribün Kıbrıs
ÖZLER: MALEK BÜYÜK BİR CAMİANIN AHINI ALDI
ÖZLER: MALEK BÜYÜK BİR CAMİANIN AHINI ALDI
323 views
20 Mayıs 2024 - 9:06

 

 

Münür Özler, “Arif Malek’in kararı kesinlikle hata değildir. Bir kasıttır. Arif Malek büyük bir camianın ahını aldı. Maç tekrar edilmelidir. Hasan Sertoğlu’na bir pankartla teşekkür edeceğim. ” Açıklamasını yaptı

 

Küçük Kaymaklı, AKSA Süper Lig play out 3. Maçında Mesarya’ya 1 – 0 mağlup olarak Birinci Lige düşmüştü.

Küçük Kaymaklı kulüp başkanı Münür Özler, maçın 89. Dakikasında kaldırdığı off side bayraĝıyla Küçük Kaymaklı’yı ligde tutacak olan Sylla’nın golünü iptal eden yardımcı hakem Arif Malek’e ve KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu’na büyük tepki gösterdi.

Münür Özler’in açıklamaları şöyle:

“Oynadığımız 2 Mesarya maçında da ne hikmetse hakem hatalarıyla mağlup olduk. Yardımcı hakem Arif Malek’in kararı kesinlikle hata değildir. Bir kasıttır.

Arif Malek, pozisyonun nasıl gelişeceğini beklemeden kasıtlı olarak bayrağını kaldırıp nizami golümüzü iptal ettirdi. Arif Malek büyük bir camianın ahını aldı.

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu’na da Küçük Kaymaklı’yı küme düşürdüğü için teşekkür ederiz. Fehim Dayı’nın kararlarından başlayan süreçte yaşananlar rastlantı değildir. Hasan Sertoğlu’na bizi küme düşürdüğü için bir pankartla teşekkür edeceğim. Pankartı kulübün önüne asacağım.

Federasyon yürekliyse bu maçı tekrar ettirir. Ortada bir kulübün kaderiyle oynandığı bir hata vardır. Bu nedenle de maç tekrar edilmelidir.”

 


GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaptan, MTG’den ayrılıyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
U14 Ligi’nde sonuçlar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BTM 2. Ligde sonuçlar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GG’de çifte kutlama
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ŞAMPİYON LEVENT
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Emre Kaplan, Türkiye 5.si
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.