Tribün KıbrısÖzçalıcıoğlu Turnuvası, Behlül’ünÖzçalıcıoğlu Turnuvası, Behlül’ün
262 views
28 Mart 2022 - 17:02

 

 

Nejla Özçalıcıoğlu Açık Anı Darts Turnuvası final maçında Murat Çınaroğlu’nu 3 – 1 yenen Mustafa Behlül gecenin şampiyonu oldu

 

Güzelyurt Darts Birliği’nin (GDB) organize ettiği GDB 2021 – 2022 Ferdi Darts Şampiyonasında heyecan devam etti.

GDB organizasyonunda ve Özçalıcıoğlu ailesinin sponsorluğunda gerçekleşen GDB 2021 – 2022 Ferdi Darts Şampiyonasına puan veren sekizinci turnuva olan Nejla Özçalıcıoğlu Açık Anı Darts Turnuvası geçtiğimiz akşam Binatlı Yılmaz Spor Kulübü (BYSK) lokalinde gerçekleşti. On bir (11) adet 180’nin, 11 dartta bitirişin yaşandığı ve çok güzel maçların oynandığı gecede rakiplerini yenen Ali Yeşilada, Mustafa Behlül, Hüseyin Öksüzoğulları ve Murat Çınaroğlu yarı finallere kalmaya hak kazandılar. Yarı finallerin ilk maçında rakibi Ali Yeşilada’yı 3-0 yenen Mustafa Behlül ilk finalist olurken diğer yarı final maçında da Murat Çınaroğlu rakibi Hüseyin Öksüzoğulları ‘nı 3-2 ile geçerek diğer finalist oldu. Mağlupların yaptıkları üçüncülük maçında ise rakibi Hüseyin Öksüzoğulları’nı 3 – 0 ile yenen Ali Yeşilada turnuvanın üçüncüsü oldu. Final maçında ise Murat Çınaroğlu’nu 3 – 1 yenen Mustafa Behlül gecenin şampiyonu oldu.

Yan Ödüllerinde ise 4 adet 180 ile Mustafa Behlül en fazla ve en yüksek sayı atan ödülünü aldı. En yüksek sayıdan bitiren ödülünü ise 134 ile Ahmet Yönlüer aldı. En az dartta bitiren ödülünü de 11 dart ile geceye damgasını vuran Mustafa Behlül aldı.

Turnuvanın ödüllerini ise, Mehmet Özçalıcıoğlu, GDB Başkanı Alkan Caner, GDB Asbaşkanı Engin Portakalcıoğlu, GDB Yönetim Kurulu üyeleri Osman Evirgen, Hasan Bozbeyli ve Hakan Oruz verdiler.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.