Tribün Kıbrıs
Önet: Amacımız seyir zevki veren Kaymaklı yaratmak
Önet: Amacımız seyir zevki veren Kaymaklı yaratmak
256 views
23 Ağustos 2022 - 13:46

Serkan Önet İlk haftadan itibaren lige hazır bir Kaymaklı takımı seyrettirmek için çalışıyoruz. Amacımız iyi bir Kaymaklı takımı yaratarak, seyir zevki vermektir.açıklamasını yaptı

Necati KÜLAHLILAR

Süper Ligin Başkent ekibi Küçük Kaymaklı yeni sezon hazırlıklarına teknik direktör Serkan Önet yönetiminde aralıksız devam ediyor.

Pia Bella Otel’deki kamp çalışmasından sonra Lefkoşa’da Atilla Topaloğlu Sahasında antrenmanlarına devam eden Küçük Kaymaklı’da teknik direktör Serkan Önet

Hazırlıklarla ilgili şunları söyledi:

Girne Pia Bella Hotel’de gerçekleştirdiğimiz 5 günlük kamptan çok memnunum. Kamp boyunca yaptığımız 9 antrenmanla hem güç depoladık hem de takım olgusunu geliştirdik. Özellikle arkadaşlık ortamı üst seviyeye çıktı.Beklentilerimizin üzerinde bir kamp ortamı gerçekleşti.

Az ve öz transferlerimiz de kampta aramıza katıldı. Aramıza son katılan Saydam’ın biraz antrenman eksiği vardır ama bunu da ilerleyen günlerde gidereceğiz.

Bundan sonrası için taktiksel çalışmalara geçeceğiz. Sahamızın da hazır duruma gelmesi bizim için iyi bir motivasyon olacak. Önümüzdeki Çarşamba günü Karşıyaka ile hafta sonunda ise Mağusa Türk Gücü ile hazırlık maçlarına devam edeceğiz. Bundan önce olduğu gibi kazasız belasız maçlarla lige hazır hale gelmek istiyoruz.

Süper Lig 16 takımdan oluşur. Bu da 30 maçlık bir süreç demektir. Bu süreçte tüm oyuncularıma ihtiyacım olacağını onlara söylüyorum.

İlk haftadan itibaren lige hazır bir Kaymaklı takımı seyrettirmek için çalışıyoruz. Amacımız iyi bir Kaymaklı takımı yaratarak, seyir zevki vermektir. Lige iyi başlamak da önemlidir. Ancak maratonu sonuna kadar iyi götürmek ve iyi bitirmek daha da önemlidir.”
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.