Tribün KıbrısOgan: MSA tarih yazdıOgan: MSA tarih yazdı
670 views
18 Şubat 2022 - 10:17

 

 

Ahmet Ogan, “Voleybol büyük erkeklerde parkede ilk kez mücadele eden Mağusa Spor Akademisi büyük erkek takımı, ilk kupasını müzemize taşıyarak tarih yazdı.” açıklamasını yaptı

 

Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Erkekler 10. Rauf Denktaş Kupası finalince Vakıflar’ı 3 – 0 mağlup ederek şampiyon olan Mağusa Spor Akademisi (MSA) büyük mutluluk yaşıyor.

Mağusa Spor Akademisi başkanı Ahmet Ogan, şampiyonluk sonrasında açıklamalarda bulundu. Ahmet Ogan’ın açıklamaları şöyle:

“Voleybol büyük erkeklerde parkede ilk kez mücadele eden Mağusa Spor Akademisi büyük erkek takımı, ilk kupasını müzemize taşıyarak tarih yazdı.

Anlam değeri çok yüksek ve önemli olan kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf Raif Denktaş adına Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen büyük erkekler 10. Rauf Denktaş Kupasında şampiyon olan “Filenin Efelerimizi”, hocamız Osman Eryıldız’ı tebrik ederim. Ellerine yüreklerine sağlık, çok teşekkür ederim.

Her zaman ve maçlarda yanımızda olan değerli akademi ailemizin fertlerine de teşekkür ederim. Voleybol Federasyon başkanı Enver Kaya yönetimine, kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf Raif Denktaş’ın kızı sayın Ender Denktaş Vangöl’e, hakemlerimiz ve değerli rakibimiz Vakıflar camiasına da bu güzel akşamı yaşattıkları için ayrıca teşekkür ederim.

Mağusa Spor Akademisine destek olan ve katkı koyan TC Gençlik ve Spor Bakanlığı KKTC Koordinatörü sayın Mithat Tekçam, Voleybol takımlarımıza forma ana sponsor olan Desly Döviz Bürosu direktörü sayın Süleyman Özkoç ve Desly Döviz Bürosu ailesine, Ciner Constructıon direktörü sayın Ozan Ciner’e ayrıca çok çok teşekkür ederim.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.