Tribün KıbrısOgan: Lider olmanın verdiği sorumlulukla maçlara çıkacağızOgan: Lider olmanın verdiği sorumlulukla maçlara çıkacağız
243 views
20 Ocak 2022 - 16:18

 

 

Ahmet Ogan, “Lider olmanın verdiği sorumlulukla maçlara çıkacağız. İkinci devrede hedefe ulaşabilmek için işi baştan sıkı tutarak çalışmalara yoğun bir şekilde devam edeceğiz.” açıklamasını yaptı

 

Birinci Lig lideri SFC Dörtyol’un teknik direktörü Ahmet Ogan, devre arası kampını değerlendirirken, ilerleyen süreçte yapacakları ile ilgili bilgi verdi.

Ahmet Ogan, gerçekleştirdikleri kamp boyunca çabukluk, kuvvet, koordinasyon, dayanıklılık ve taktiksel olarak yapılan antrenmanlarda futbolcuların istekli, arzulu, gayretli ve disiplinli bir şeklide çalışmalarından son derece memnun olduğunu söyledi.

Ahmet Ogan, çok iyi ortamda gerçekleştirmiş olduğumuz kampı, güç depolayarak tamamlandıklarını belirtti. Ahmet Ogan, mevcut kadroya önemli katkılar sağlayacağına inandığımız Eren Aktaş, Rifat Kanıöz, Yaşar Solel, kaleci Fatih Şimşek ile kadronun genişletildiğini belirterek, kamp boyunca takım içi uyumun kısa sürede aşıldığına dikkat çekti.

İkinci devrenin her zaman çok zor geçtiğini, her maçın final havasında olduğuna vurgu yapan Ahmet Ogan, lider olmanın verdiği sorumlulukla maçlara çıkacaklarını söyledi.

İkinci devrede hedefe ulaşabilmek için işi baştan sıkı tutarak çalışmalara yoğun bir şekilde devam edeceklerini, sorumluluklarının bilinci içerisinde olduklarını söyleyen teknik direktör Ahmet Ogan, kamp çalışmalarına kaktı koyanlara teşekkür etti.

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.