Tribün Kıbrıs
Ocak yönetimi Ertaç’ı affetmedi
Ocak yönetimi Ertaç’ı affetmedi
1.155 views
30 Aralık 2021 - 12:36

TOL yönetimi kendileri hakkında istifa çağrısı yapan Ertaç’ı süresiz kadro dışı bırakma kararı aldı. TOL’dan yapılan açıklama şu şekilde:

Teknik çalıştırıcı ve futbolcu olarak A takımımızda görev yapan Ertaç Taşkıran’ın, TOL-DTB maçı sonucunda yöneticilere küfür etmesi ve hafta içi kendi sosyal medyasından açıklama yaparak “Yönetimi istifaya çağırması” ve Lefke maçı sonrasında radyo spor programında Yönetim Kuruluna haksız yere suçlamalar getirerek yaptıklarının arkasında olduğunu söylemesinin ardından;

Yönetim Kurulumuz, futbol takımımızın yara almaması için kendisini bu disiplin suçu cezasını geciktirme kararı almış ve devre arasına ve kupa maçı sonrasına bırakmıştır.

Bu arada camiamız içerisinden arabuluculuk görevi alan arkadaşlarımızın çalışmaları, Ertaç’ın sert ve inatçı tutumu nedeniyle sonuç vermemiş ve yönetime anlamsız bir şekilde istifa çağrısını yinelemiştir.

Bu sonuçlar ışığında, yönetim kurulu aşağıdaki kararı almıştır:

“Teknik çalıştırıcı görevinde ve futbolcu olarak kadromuzda bulunan Ertaç Taşkıran’ın bugünden itibaren A takımımızdaki teknik çalıştırıcılık görevinden alınmasına, ve futbolcu olarak da süresiz kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir.”
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.