Tribün Kıbrıs


Nizam: Alacaklarımız aksamamalıNizam: Alacaklarımız aksamamalı
219 views
19 Aralık 2021 - 9:58

 

 

Niyazi Nizam, “BTM Liglerinde oynanan müsabakalardan oluşan alacaklarımızın aksamaması için gerekli önlemelerin alınması arzulanmaktadır.” açıklamasını yaptı

 

Kıbrıs Türk Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği başkanı Niyazi Nizam, dün başlayan İktisatbank BTM 1.Lig müsabakalarına yönelik açıklamalarda bulundu.

Niyazi Nizam’ın açıklamaları şöyle:

“Bu hafta sonu itibariyle, 2021 – 2022 İktisatbank BTM 1.Lig müsabakalarında görev almaya başlayan üyelerimize ve tüm takımlarımıza hayırlı olmasını dileriz.

Bilindiği üzere, dernek üyelerimizin BTM liglerinde görev almama yönünde aldığımız karardan sonra, KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu’nun girişimleri sayesinde, 1,5 yıldır üyelerimizin ödenmeyen alacakları konusunda olumlu gelişmeler yaşanmış ve ödemelerin gelecek hafta içinde yapılması yönünde başkanın gerekli talimatı vermesi bizleri memnun etmiştir. Bu sürede, metanetini koruyup sabreden hakem, gözlemci, saha komiseri ve sağlıkçılarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Bu süreçte, üyelerimiz ile yaptığımız toplantılar sonrasında, özellikle BTM Liglerinde oynanan müsabakalardan oluşan alacaklarımızın aksamaması için gerekli önlemelerin alınması arzulanmaktadır.”

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.