Tribün KıbrısNecmi Bulut’a, Buse’den destekNecmi Bulut’a, Buse’den destek
768 views
05 Mart 2022 - 11:14

 

 

Buse Bağrıkara, Düzkaya ile Çetinkaya arasında oynanan maçın sonunda çıkan olaylarda darp edilen hakem Necmi Bulut’a destek belirtti

 

Gökhan KUZU

Birinci Ligde geçtiğimiz hafta Düzkaya ile Çetinkaya arasında oynanan maçın sonunda çıkan olaylarda darp edilen hakem Necmi Bulut’a bir destekte kadın aday hakem Buse Bağrıkara’dan geldi.

Buse Bağrıkara öncellikle geçen hafta yaşanan olaylar gibi darp olaylarının üzüntü verici olduğunu ve üzüntü verici bu tip olayların bir daha yaşanmamasını diledi.

Başta Necmi Bulut olmak üzere Düzkaya – Çetinkaya maçında darba uğrayan Osman Özpaşa, İbrahim Katmer ve Emre Öztaşlı’ya geçmiş olsun dileklerini ileten Buse, hakem arkadaşlarına desteğini belirtti.

Buse Bağrıkara bu tip olaylarına maruz kalmak istemediğini, kalması durumunda ise yılmayıp uzun yıllar hakemlik mesleğine hizmet etmek istediğini belirtti. Son olarak abisi C Klasman Hakemi Berk Bağrıkara’nın mevcut darp olayla ilgili olarak kendisiyle aynı düşünce olduğunu sözlerine ekleyen Buse, fair play çerçevesinde oynanan maçlar diledi.

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.