Tribün KıbrısMesarya Yıldızları, salona kavuştuMesarya Yıldızları, salona kavuştu
291 views
29 Mart 2022 - 14:22

 

 

Mesarya Yıldızları Cimnastik Kulübünün, Geçitkale’de çalışmalarını yaptığı salon daha iyi duruma getirilirken, Hasan Sapsızoğlu “tam bir dayanışma içerisinde yeni salonumuzu yapabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kullanılmayan depolar ve ambarları cimnastik salonlarına dönüştürülebiliriz.” açıklamasını yaptı

 

Geçitkale bölgesinde çalışmalarını sürdüren Mesarya Yıldızları Cimnastik Kulübünün çalışmalarını daha iyi şartlarda yapabilmesi için çalışmalar tamamlandı.

Yapılan çalışmalarla ilgili olarak KKTC Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu, Geçitkale’de yapılan çalışmalarla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Mesarya Yıldızları Cimnastik Kulübümüzün çalışmalarını daha da ileriye taşıyarak çocuklarımıza hak ettikleri ortamları yaratabilmek adına tam bir dayanışma içerisinde yeni salonumuzu yapabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu bağlamda ilgili yerin çocuklarımızın kullanımına verilmesine destek verenlere, boya desteği veren Kale Boya’ya, bakım onarım için çok büyük bir destek veren Geçitkale Belediye Başkanı Hasan Öztaş’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Bu arada Cimnastik Federasyonu olarak kullanılmayan depolar ve ambarları elden geçirerek çocuklarımız için en uygun sağlıklı cimnastik salonlarına dönüştürülebiliriz.

Her bölgemizde bu tip atıl vaziyette yerlerin var olduğunu biliyoruz. İnşallah bu yerleri de sporumuza – çocuklarımıza kazandıracağız.”

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.