Tribün Kıbrıs
Merve’ye bir destek daha
Merve’ye bir destek daha
379 views
19 Temmuz 2022 - 15:28

 

 

Hopa’da gerçekleşecek Türkiye Pro Beach Plaj Voleybol Turnuvası’nda yarışacak olan Avrupa ve Balkan Şampiyonu milli voleybolcu Merve Çelebi’nin ulaşım sponsorluğunu üstlenen BANIO Ltd üstlendi

 

Dumlupınar’dan sonra milli voleybolcumuz Merve Çelebi’ye bir destek de BANIO Ltd.’den geldi.

Geçtiğimiz haftalarda Avrupa ve Balkan Şampiyonu milli voleybolcu Merve Çelebi ile Yonpaş Dumlupınar TSK arasında imzalanan anlaşma ile başarılı bireysel sporcularımıza yönelik sponsorlukların artması yönünde yapılan çağrı karşılığını buldu.

BANIO Ltd. 22 – 24 Temmuz 2022 tarihlerinde Hopa’da gerçekleşecek Türkiye Pro Beach Plaj Voleybol Turnuvası’nda yarışacak Merve’ye destek veriyor. Merve Çelebi’nin turnuva ulaşım sponsorluğunu üstlenen BANIO Ltd. “Dumlupınar sadece futbol takımı değildir. Spor ise sadece futbol değildir. Gurur ve keyifle destekliyoruz.” dedi.

Çelebi: Sporcuların en önemli motivasyonlarından biri de sponsorlardır

Milli voleybolcu Merve Çelebi “Sporcuların en önemli motivasyonlarından biri de sponsorlardır. Bizler bu önemli organizasyonlara katılırken maddi birçok sıkıntı yaşıyoruz ve ben kendi adıma Yonpaş Dumlupınar Türk Spor Kulübü’ne ve BANıO Ltd.’e sağladıkları her türlü maddi manevi destek için çok teşekkür ederim.” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.