Tribün Kıbrıs
Merve artık Dumlupınarlı
Merve artık Dumlupınarlı
328 views
08 Temmuz 2022 - 13:31

 

 

Avrupa ve Balkan Şampiyonu milli voleybolcumuz Merve Çelebi, Dumlupınar Türk Spor Kulübü ile sponsorluk anlaşması imzaladı

 

Dumlupınar Türk Spor Kulübü, Avrupa ve Balkan Şampiyonu milli voleybolcu Merve Çelebi ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Uluslararası başarıları ile göğsümüzü kabartan Merve Çelebi, Dumlupınar’lı oldu. Bireysel sporculara sağladığı sponsorluklar ile ülke spor ve sporcularına destek olurken, sponsor desteklerine dair farkındalığı artırmayı da hedefleyen Yonpaş Dumlupınar Türk Spor Kulübü, Merve Çelebi ile hem bireysel hem de akademi düzeyinde işbirliklerini içeren geniş kapsamlı bir anlaşma imzaladı.

Evram: Merve ile gelecek projelerimiz var

Başkan Mehmet Evram, “Merve Çelebi, hem başarıları ile göğsümüzü kabartan hem de kurduğu akademi ve ülke sporuna verdiği emeklerden dolayı takdir ettiğimiz bir sporcudur.

Tüm işbirliklerimiz ve gelecek projelerimiz için hem şahsen hem de kulübüm adına mutlu ve heyecanlıyım.” dedi.

Çelebi: “Bu anlaşma umarım örnek teşkil eder.”

Milli voleybolcu Merve Çelebi “Öncelikle Yonpaş Dumlupınar Türk Spor Kulübü’ne bu ince ve anlamlı düşünceleri için teşekkür ederim.

Bir futbol kulübünün futbol dışındaki spor branşlarını desteklemesi umarım diğer kulüp ve kuruluşlar için de bir örnek teşkil eder. Bundan sonraki turnuvalarda Yonpaş Dumlupınar Türk Spor Kulübü yanımda olacağı için mutluyum.”

Alpler: “Anlaşma güzel bir başlangıç olacak

Kulüp Koordinatörü Asya Alpler, “Bireysel sporlarla uğraşan biri olarak bireysel sporcuların bu ülkede karşılaştığı sorunları çok iyi biliyorum.

Dumlupınar’ın yıllardır bireysel sporculara verdiği destekler ile bir futbol kulübünden fazlası olduğunu gösterdiğini düşünüyorum. Merve ile imzaladığımız bu kapsamlı anlaşma ile de bireysel sporcu desteklerine yeni bir boyut getireceğimize inanıyorum.”
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.