Tribün Kıbrıs
Melih ameliyat oldu
Melih ameliyat oldu
454 views
22 Ağustos 2020 - 18:24

Melih Gök’ün dizindeki çapraz bağlardaki yırtıkları ve menüsküste sıkıntı yaratan kıkırdaklar temizlenirken, futbolcu altı ay sonra tekrar sahalara dönebilecek

K-Pet 1. Lig takımlarından Dörtyol futbol takımı kanat oyuncusu Melih Gök başarılı bir çapraz bağ ve menüsküs ameliyatı geçirdi.

Etik Hastanesi’nde Dr. Hüseyin Kalgay tarafından önceki gün gerçekleştirilen ve yaklaşık iki saat süren operasyonda Melih Gök’ün dizindeki çapraz bağlardaki yırtıkları ve menüsküsteki sıkıntı yaratan kıkırdaklar temizlenerek çok başarılı bir ameliyat geçirdi.

Operasyonu gerçekleştiren Dr.Hüseyin Kalgay, tam zamanında bir operasyon geçirildiğini, menüsküste fazla yırtığın olmadığı, müdahale edilerek temizlendiğini, çapraz bağada gerekli müdahalenin yapıldığını belirtti.

Kalgay, güçlü fizik yapısına sahip olan Melih Gök’ün ameliyatının çok başarılı geçtiğini ve operasyon sonunda gelecek hafta yapılacak kontrolden sonra fizyoterapist önderliğinde iyi bir çalışma programı uygulanarak yaklaşık altı ay sonra tekrar sahalara dönebileceğini söyledi.

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.