Tribün Kıbrıs
Maraş’ta ilgi de aday da yok
Maraş’ta ilgi de aday da yok
207 views
10 Temmuz 2024 - 9:12

 

Birinci Lig kulüplerinden Maraş Gençlik Spor Kulübü’nde yapılan olağan genel kurul, yeterli çoğunluk sağlanamadığından dolayı ertelendi.

Maraş Gençlik Spor Kulübü lokâlinde yapılan olağan genel kuruluda divan başkanlığını İbrahim Köroğlu, sekreterlikleri ise Özer Hellaç ile Eyüp Yılmaz yaptı. Genel kurulda divan başkanı İbrahim Köroğlu, yeterli çoğunluğun sağlanamadığından dolayı genel kurulu 15 Temmuz Pazartesi günü saat 17.00 ye ertelediğini açıkladı.

İkinci kez yapılacak olağan genel kurul açılış, saygı duruşu, faaliyet ve mali raporun okunarak onaya sunulması, başkanlık seçimi ve dilek temenniler gündemiyle toplanacak. Başkan adaylığı için tüzük gereği 48 saat öncesinde sekreterliğe müracaat etmek gerekecek.

Başkan adaylık başvurusun yapılmadığından dolayı ertelenen genel kurul sonrasında, kulüpte uzun yıllar başkanlık görevinde bulunan Hasan Oy yeni dönemde aday olmayacağını bir kez daha açıkladı.

Maraş Gençlik Spor Kulübü’nde başkanlık yapan eski başkanlar yaptıkları görüşmelerin ardından ikinci kez yapılacak olan genel kurulda başkan adayını çıkması yönünde çalışmalar yapılacağı açıklandı.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.