Tribün Kıbrıs

Mannaş: Alt yapıların önemi daha da arttı

Mannaş: Alt yapıların önemi daha da arttı
350 views
08 Ocak 2021 - 22:47
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

Evren Mannaş, “Yaşanan süreçte alt yapıların önemi daha da arttı. Alt yapıya önem veren bir kulüp olarak Hamitköy Futbol Akademisini yeniden revize ettik. Akademiden, A Takımımıza yükselecek oyuncular yetiştirmeyi hedefliyoruz. Bölgemiz çocuklarını Hamitköy Futbol Akademisinde eğitimi almaya davet ediyoruz.” açıklamasını yaptı

 

Süper Lig ekiplerinden Hamitköy’ün başarılı başkanı Evren Mannaş, pandemi süreci nedeniyle Kıbrıs Türk Futbol Federasyonunun kulüplerin onayıyla 2020 – 2021 sezonunu iptal etmesi sonrasında, futbolumuz ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Şensal Yapı Market direktörü Evren Mannaş’ın yaptığı değerlendirmeler şöyle:

“Ülkemizde son dönemde artan korona virüs vakaları nedeniyle, 2020 – 2021 sezonunun iptali kararının doğruluğu ortaya çıktı.

Futbol kulüplerinin ekonomik olarak güçlenmesi gerektiği bu süreçte daha iyi anlaşılmıştır. Kulüplerin güçlenmesinin yolu da alt yapılarının güçlenmesinden geçer. Yaşanan bu süreçte

alt yapıların önemi daha da arttı.

Hamitköy olarak biz de alt yapıya önem veren bir kulübüz. Alt yapımızdan yetiştirdiğimiz gençlerimizi A Takımımızda kullanıyoruz. Şu an Süper Ligde mücadele eden takımımızın kadrosunda yer alan futbolcularımızı görmek bizi mutlu ediyor ve gururlandırıyor.

Alt yapımızdan yeni yetenekler yetiştirmek için de Hamitköy Futbol Akademisini yeniden revize edip, deneyimli teknik adam Fırat Deniz koordinatörlüğünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hamitköy Futbol Akademisinden, A Takımımıza yükselecek ve A Takımda oynayacak oyuncular yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Hamitköy ve bölgemizden aileleri çocuklarını Hamitköy Futbol Akademisinde futbol eğitimi almaya davet ediyoruz. Akademimizde şu anda bireysel çalışmalar yaptırılarak, çocuklarımızın gelişimlerini sürdürüyoruz.”


GÜNLÜK HABER AKIŞI
İncirli, Birinci Ligi sevdi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Vasilya’dan çıkış yok
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Mesarya’nın tarihi zaferi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Esentepe, Elye’de esti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dörtyol devire devire gidiyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dumlupınar evinde mutlu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Göçmen sonunu getiriyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Önemli olan KAZANMAK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cihangir, Mishali ile yürüyor
SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.