Tribün Kıbrıs

Long Beach spor coşkusuyla renklendiLong Beach spor coşkusuyla renklendi
97 views
23 Mayıs 2022 - 7:01

 

 

İskele Long Beach bölgesinde, Cimnastik, Atletizm, Bisiklet, Yüzme, Tenis ve Triatlon federasyonlarının yarışmalarında yüzlerce sporcu mücadele ederken, kalabalık bir izleyici kitlesi etkinlikleri izledi

 

İskele Long Beach bölgesinde, ilk kez organize edilen Gençlik ve Spor Festivali, Noyanlar Şirketler Grubu’nun sponsorluğunda gerçekleştirildi.

İskele Belediyesi’nin ve Spor Dairesi’nin de aktif olarak katkı koyarak yer aldığı organizasyonda altı spor federasyonu etkinlikler ve yarışmalar düzenledi. Triatlon, Atletizm, Bisiklet, Yüzme, Tenis ve Cimnastik federasyonlarının yarışmaları ve etkinlikleri büyük bir ilgi ve takdirle izlendi. Kalabalık bir sporsever topluluğunun yanı sıra bölgede yaşayan yabancıların da büyük ilgi gösterdiği yarışmalar sonunda ödül törenleri de yapıldı.

Triatlon Federasyonu’nun yarışmaları sonrasında dereceye girenlere madalyaları Noyanlar Şirketler Grubu Direktörü Ahmet Noyan ve Cumhurbaşkanlığı Spor Komitesi başkanı, Triatlon Federasyonu Organizasyon Komitesi Başkanı ve Spor Dairesi Dış İlişkiler Sorumlusu Sertaç Bozatlı tarafından verildi.

Noyanlar Şirketler Grubu Direktörü Ahmet Noyan, tüm federasyonların ödül törenlerinde de madalya takdim etti. Bisiklet Federasyonu Başkanı Salih Yalızat, Atletizm Federasyonu Başkanı Ferhat Sakallı, Cimnastik Federasyonu Başkanı Hasan Sapsızoğlu da yarışmalarda ve etkinliklerde sporcularla birlikte yer aldılar. Atletizm Federasyonu kumda hem büyüklere hem de çocuklara yönelik koşu yarışları yaptı. Tenis Federasyonu ise çimde Plaj Tenisi maçları organize etti.

Yüzme maratonu ve Bisiklet yarışları da yapılırken, özellikle küçük cimnastikçilerin akrobatik hareketler içeren şovları büyük ilgiyle izlendi.

 
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Nasuh serbestliği kullanacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
7. Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
6.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
5.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
4.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
3.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
2.Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BTM 1. Grup hakemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yunuslar, madalyaya yüzdü
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.