Tribün Kıbrıs
Lionslar, spor şenliği düzenleyecek
Lionslar, spor şenliği düzenleyecek
260 views
11 Ağustos 2022 - 18:17

 

 

Mağusa Kale Lions Kulübü, Destemona Lions, Mağusa Ravelin Lions ve İskele Sahil Lions Kulüplerinin organize ettiği 7. Geleneksel Spor Şenliğinin basın toplantısı yapılıyor.

Şenlik kapsamında U10 Futbol Dostluk Turnuvası “sosyal sorumluluk projesi” kapsamında yapılacak. Yarın saat 15.00’te GMB Mağusa Gelişim Akademisi toplantı salonunda yapılacak olan basın toplantısına Mağusa Kale Lions Kulübü başkanı Ln. Ayşe Bilgehan, İskele Sahil Lions Kulübü başkanı Ln. Zekiye Kaya, Mağusa Raven Lions Kulübü başkanı Ln. Esin Oza, Mağusa Desdemona Lions Kulübü başkanı Ln. Denise Hüseyinoğluları, organizasyon direktörü Okan Erdoğdu, Lions kulüpleri temsilcileri, yönetim kurulu üyeleri, dostluk turnuvasına katılacak olan takımların antrenör veya idarecileri ile basın mensupları katılacak.

Mağusa Kale Lions başkanı Ln. Ayşe Bilgehan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak olan basın toplantısında, programla birlikte 7. Geleneksel Spor Şenliği U10 Futbol Dostluk Turnuvasının detayları ve kura çekimi de gerçekleştirilerek eşleşmeler belli olacak.

 

 


SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.